Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Az eszközmemória megtelt....

"Az eszközmemória megtelt. Töröljön néhány elemet" ez mit jelent? Mit töröljek/törölhetek? (samsung galaxy mini)

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Zenét, ha töltöttél rá, fényképeket, MMS-eket, olyan programokat, amiket föltelepítettél, de nem használsz.
2012. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Töröltem egy pár dolgot,de ugyan úgy 18MB az eszk.memória. Ha rákattintok az értesítésre,amit kidob,akkor a futó alkalmazásokhoz "visz" (a figyelmeztetésnél ezt írja ki:"Internal phone storage is getting low")
2012. okt. 2. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy csomó programot futtatsz egyszerre? Zárd be, amit nem használsz.
2012. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a böngésző megy..
2012. okt. 2. 23:09
 5/6 A kérdező kommentje:
....és azt sem jelzi aktív alkalmazásnak
2012. okt. 2. 23:10
 6/6 Mikey1988 ***** válasza:

App2SD: [link]


Azokat az alkalmazásokat, amiket át lehet helyezni az SD kártyára, azt ez az alkalmazás jelzi és külön nyilván is tartja őket. Így ha vannak ilyen alkalmazások a mobilodon, akkor átrakhatod őket az SD-re is. Valamint egy gombnyomásra a Cache-t is törölheted. Nekem a Galaxy Mini elődje van, a Galaxy 5, és szoktam ezt az alkalmazást használni azért, hogy a kevéske beépített memória, amit felhasználhatok, ne teljen be hamar!

2012. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!