Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné lecserélni?

Megérné lecserélni?

Figyelt kérdés
Xperia mini promat szeretném lecserélni és alcatel ot 995 lenne a választásom. Ti lecserelnetek? Kéne egy kis újítás és persze a nagyobb kijelző.

2012. okt. 4. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem cserélném le. Alcatel OT 995 rokonnak 2 nap után totál behalt ( lefagyott aksi ki-be segített csak), valamint a kamerája full vörös volt, iszonyat hamar felmelegszik.
2012. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Xperia mini-t?


Cseréld szvsz xperia sola-ra...

2012. okt. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Xperia mini pro igen. Sajnálom akkor ha ilyen rossz tapasztalatok vannak az alcatelrol, mert nagyon tetszik :(
2012. okt. 6. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Megéri, nagyon jó az Alcatel. Egy hiba nem hiba, sok ezer másik embernek hibátlan.
2012. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik okostelefon nagyon felmelegszik, ettől még egyik sem hibás, és sajnos mindegyik hamar merül aktív használat közben.


Szerintem nagyon megéri az Alcatel One Touch 995, sajnos még nem vagyok a tulajdonosa, de a közeljövőben biztosan ilyet fogok venni.


Hiba pedig bármikor, bármilyen telefonnál lehet, ennél az Alcatelnél nem sok negatív visszajelzés érkezik, így megbízhatónak mondható.

2012. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, szerintem benevezek egyre :)
2012. okt. 6. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, én a helyedbe tényleg meggondolnám.
2012. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!