Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiknek jobb a hangja? SE...

Melyiknek jobb a hangja? SE Xperia Ray vagy SE Live With Walkman?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, melyiknek van jobb zenei képessége? Melyik élvezhetőbb stbstb.

Nem tudom sehol sem meghallgatni a különbséget, de hátha már valaki tesztelte mindkettő hangját.



2012. okt. 4. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a hardver teljesen, a szoftver pedig kb 95%-ban megegyezik a ket telefonban, a hangzasuk kb total ugyan az. viszont ha van ra penzed akkor a ray-t vedd.
2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, elég hasonló a kettő, csak gondoltam a Walkman-es csak jobban szól ha már külön zenére tervezték. Bár Mobilarénás teszt alapján a Ray-nek jobb a hangzása.

Hát nem kerül sokkal többe, 5.000-el drágább, úgyhogy akkor ebből Ray lesz úgy érzem.

Köszönöm a választ. :)

2012. okt. 4. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd a rayt.
2012. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Rayt vennék, Live-ot hallottam csak, de az rhdt hangos és jó hangzású.Ray viszont jobb tel.
2012. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!