Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ami a Galaxy S3-ban, és a...

Ami a Galaxy S3-ban, és a Note 2-ben van Mali 400 grafikus gyorsító, az ugyanaz, mint ami az S2-ben és a Note-ban van?

Figyelt kérdés
Miben hasonlít/különbözik?

2012. okt. 6. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezekben Mali-400 MP4 GPU van, ami egy tobbmagos, magasabb orajelu megoldas.
2012. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző +1!
2012. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, azokban magasabb órajelű. első+1
2012. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :D

Szebben is jeleníti meg a játékokat, vagy csak gyorsabb?

2012. okt. 6. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen nagyobb a teljesitmenye mint a sima Mali 400-nak, de nem hinnem hogy a mai jatekokon ez eszreveheto lenne, mivel meg az S2/Note hardvere is boven eleg hozzajuk.
2012. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Múltkor S2-n futtattam egy benchmarkot, és amit az s3 simán vitt, fullos grafikán animációt(tükröződés, árnyékok, minden volt benne) és az S2 pedig végig szaggatta az egészet.

A Batman is szaggat az elején, de lehet, hogy az optimalizálatlanság miatt.

Mobilarena.hu-n most jelent meg 1 cikk, amiben a Note 2 benchmark eredményeit mutatta. A Smartbench 2012-ben 1500pontot ért el. Az S3 pedig 3000körül. Mitől van ez?

2012. okt. 6. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ezek nem jatekok, es gondolom nem benchmarkokat futtatsz egesz nap :D A Smartbench 2012 pedig kaki, osszevissza eredmenyeket ad...
2012. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak azért néha jó megnézni benchmarkokban, hogy mit is tud a készülékem, és így van összehasonlítási alapom. Múltkor is kíváncsiságból tettem. Néha játszok a telefonon, de ritka. Azért érdekel a Note 2, mert lehet, hogy beruházok rá, de érdekes, hogy a Benchmark nem érzékeli a +1gb ram-ot, vagy azt nem nézi a program?
2012. okt. 6. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem most S3-am van, en is akarok Note 2-t venni a jovoheten. Amint mondtam az elobb is, a Smartbench egy kalap sz*rt nem er, osszevissza mer. Eddig egyetlen megbizhato benchmark progit talaltam, Cfbench a neve. Esetleg Quadrant Standard, habar ez is hajlamos marhasagot kihozni, de eleg ritkan.
2012. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!