Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7-ben van valami...

Nokia C7-ben van valami akármilyen grafikus gyorsító?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy C7-est de előtte meg szeretnék győződni róla, hogy van-e benne grafikus gyorsító, mert ha nincs, akkor lényegtelen megvennem. Másrészt még azt szeretném kérdezni az érintőképernyője "tényleg érintőképernyő", vagy olyan "nyomogatós" mint például 5800 avgy 5230 vagy 5530?

A processor az 680 avyg 600 Mhz-en ketyeg?


2011. szept. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

van,egy Broadcom BCM2727


680-on ketyeg a procija


ennek normális, kapacitív kijelzője van


de én a helyedbe nem vennék ilyet, mert ma már nagyon gyenge. ennyi pénzért sokkal jobbat kapsz más gyártótól

2011. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletes ez a telefon, olcsóbban is tudok szerezni, és symbian fun is vagyok. engem csak a belső specifikáció érdekelt néháyn dologban.
2011. szept. 14. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
és Samsung AMOLED kijelzője van.
2011. szept. 14. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
lol, hát te tudod
2011. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!