Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos okostelefont...

Milyen androidos okostelefont ajánlanátok nekem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Soha nem volt még okostelefonom, ami érintős most, az egy Nokia C3-01.

Na most részletre akarok venni egy rendeset, amiben pdf-eket, stb meg tudok nyitni, mert a jelenlegi telóm már szűk keresztmetszet a mai pörgős dolgokhoz.

Ami fontos:

-árban 100-110.000 (részletre venném, ha van jobb, lehet + 10000 akár)

-android

-jó kamera, de nem fontos, hogy 5-nél több megapixeles legyen

-jó minőség, összeszerelés

-sima( nem micro) sim betehető legyen

-nem fontos a nagy kijelző, viszont szeretném, ha intenzív használat mellett, ne csak 8 órát bírjon az aksi

-gps nem fontos

-wifi az gondolom alap

-fontos, hogy a jelenlegi micro sd-met bele tudjam tenni, de ha van nagy belső memóriájú, akkor az is jó

Előre is köszi. Sajnos nem értek a mai telefonokhoz, szeretnék több véleményt is meghallgatni.



2012. okt. 6. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ezeket nem bírom megérteni.... Mi nem jó a Sony-ban? Túl jó? Túl szép? Túl erős hardver? Nokia, mert-t aláírom, én sem vennék, de Sony-t.... Lenne ennyi péznem csak azok közt nézekegnék jóformán. És nem, nem azért mert Sony fan vagyok.
2012. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sony-HTC a legjobbak. Szerintem HTC One X-et vegyél, vagy várd meg a Sony Xperia T-t.
2012. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Androidos telefon intenzív használat mellett nem bír ki 8 órát, mindegy milyen márka.
2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igen ez az aksi hibája hogy a telefonk fejlődnek akik meg 15 éve ugyan azok :/
2012. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én most vettem egy samsung galaxy mini 2-őt. őszintén engem nem érdkelnek olyan szempontbol a telefonok, hogy kéthavonta ujat vegyek, meg azt nézzem másnál mi van. előfizetésem van, igy két évente vehetek ki uj telot pár forintért. azért vettem, tetszett. erintősöm volt, de nem andoridos. első nap azt sem tudtam mi van, nagyon belebonyolodtam :) igy 3ik nap azt mondom nagyon jo, sok letöltés van ingyen, nekem bejön. igaz hogy a kamera 3 mpxies, de hogy őszinte legyen van egy jo fényképezőm, ami lényeg oda ugyis azt viszem, de a 3 mpixel sem kutya azért.
2012. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Androidos telefon intenzív használat mellett nem bír ki 8 órát, mindegy milyen márka."


Kivéve egyet. Huawei Honor...ár/teljesitményében a legjobb.

Jelenleg még nem egy nagy márka,de bármelyik felsö kategoriás mobillal feveszi a harcot.

Tapasztalatból irom.

2012. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
várd meg a Sony Xperia Z. Vizálló, akár 30 percet birja a viz alatt, ütésálló 5" kijelző.Olyat vennék.
2013. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!