Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik X8-as Rom a jobb? Vagy...

Melyik X8-as Rom a jobb? Vagy valami más ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb a GingerBread vagy a GingerDX. Ha van jobb ötletetek akkor légyszi írjátok le. Nekem igazából csak az kell hogy HD játék fusson rajta és MultiTouchos legyen. (a Minecraft PE-t is szeretném kibróbálni, meg úgy minden játékot ami HD) A válaszokat előre is köszönöm!

2012. okt. 7. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gingerbread egy kódnév, 2.3-as android verziót jelöli.

[link]


Itt végignézheted a verziókat is:

[link]


A GingerDX 2.3-as ROM, az X8 ROM-okból itt szemezgethetsz:

[link]


Legjobb ROM talán a GingerDX, főleg a folyamatos támogatás miatt, illetve megy gyári és főzött kernelen is.

GingerDX legfrissebbje itt található:

[link]


Most legújabb a v029-es verzió, támogatja a multitouch-ot is, és elég gyors.


Játszani meg ezzel a telefonnal különösebben nem fogsz, főleg nem HD-ban (mégis minek kell egyáltalán HD?), mivel ardveresen gyenge telefon, amin a szefotveres se segítenek különösebben.

2012. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ telepítettem a GingerDX-et de elcsesztem valamit. Megcsináltam -> root -> xrecovery -> factory reset -> majd romot is telepítettem. Csak az a gáz hogy indításkor meg csak sony fehér képig töltött be. SEUSsal próbálkoztam de amikor azt írja hogy indítsam újra akkor újra se tudom indítani csak aksi ki és ennyi. És még az xrecovery menüt sem tudom behozni. Ilyenkor mit tudok csinálni elviszem szervizbe de azt olvastam hogy rootolás gari vesztéssel jár. De valahol azt írták nem foglalkoznak a roottal kicserélik a szoftvert rajta. Kérlek segíts valamit nagyon elrontottam?!
2012. okt. 7. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátba.
2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!