Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lenne jobb ötlet? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne jobb ötlet? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, augusztus elején regisztráltam a Csajok és Pasik-ra kíváncsiságból. Akkoriban randizgattam egy lánnyal, szóval tényleg csak körbe akartam nézni. Ezen az oldalon találtam valakit, meg volt adva, hogy milyen néven lehet megtalálni Facebookon. Elég béna képe van kint, igazából véletlenül kattintottam rá. Mivel az előző dologból nem lett semmi (ekkorát még sosem tévedtem...), gondoltam, írok neki. Mára viszont csak egy "." van a Magamról részben. De én emlékszem a névre, ami ott volt, meg is találtam. És itt vagyok gondban: FB-on írjak rá, amit biztosan elolvas de hogy magyarázom meg, hogy hogy találtam rá vagy ezen az oldalon, ahol valami hülye pont kell ahhoz, hogy valaki elolvasson egy levelet?


A dologhoz hozzátartozik, hogy sosem ismerkedtem neten az előző lánnyal is egy (retro) házibulin találkoztam először. De azt eldöntöttem, hogy ilyen helyről nem kezdek többet senkivel :/


Ja, és mit írhatnék, amivel nem tűnök teljesen őrültnek? :)


2012. szept. 27. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelöld be a lányt, és kezdj el ismerkedni vele. Nem kell magyarázkodni, hogy honnan ismered.. ha rákérdez mondhatod, hogy itt láttad facebookon és úgy gondoltad, hogy jót tudtok beszélgetni mert szimpatikus neked:) ha látod hogy érdekled hívd el találkozni, én mindig értékelem ha egy fiú elhív:)
2012. szept. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!