Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb négymagos okostelefon?

Figyelt kérdés
KIstrollokat ,kik mindenre azt mondják hogy S3 olyanokat nem várok. Magyarázzátok meg mért az a legjobb ,ha szerintetek az. (szerintem nem az)

2012. okt. 7. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

S3 és a One X is jó!

Egy kategória mind a kettő, itt már csak az dönt hogy ki melyik márkát favorizálja!

2012. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

és természetesen az hogy kinek melyik design és felhasználói felület jön be!

2012. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xiaomi Phone 2


Bár azt hiszem még nem kapható, de brutális egy jószág (lesz). Indok:

-4 magos Snapdragon S4 SoC (A 2 magos variáns sok helyen beéri a 4 magos Tegra 3-at.)

-Alapból Jelly Bean lesz rajta.

-A MIUI nem egy gyenge változata az Androidnak.

-Ehhez képest k*rva olcsó. (69.000Ft környéke)

Egy nagy baja van, ide maximum szürkeimport által jut el.

2012. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Htc one x.

Hardverben gyengébb az s3-nál, de sokkal jobb az anyaghasználata, szebb a kijelzője, szebb a kezelőfelülete, olcsóbb, és szerintem sokkal jobban néz ki.

2012. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kínában kb. 2 hónapja már kapható, viszik mint a cukrot, azt nyúzom én is. Kis erőgép. Akksi is jól bírja, most veszek hozzá 2800mAh-s akksit kipróbálni. Normál akksival kb. 26 órát megy ha nyúzod rendesen.(Reggel 6-tól délig kb. 2 óra netezés, és folyamatos zenehallgatás mellett 72%-ig merül).


Gyors, RAM problema soha sincs (2G ofcourse), egyetlen hátránya, hogy FIX belső memória van és nincs SD kártya slot az M2-esben, vagy 32GB vagy 16GB. Minden más rendben van rajta.

2012. dec. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja az előző hozzászóláshoz (5) Xiaomi M2-esről van szó
2012. dec. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!