S3 vagy iphone5?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
egyik se. mind2 túlárazott...vegyél valami olcsóbbat, amit legalább kihasználsz teljes mértékben. i5-öt ki lehet, de drága, s3-at meg kihasználni sem.
2012. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
iPhone 5 szerintem
2012. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
iPhone 5
2012. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
iPhone 5 +1
2012. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
S3, mivel ez nem kopik, nem vibrál a kijelzője, nem ormótlanul hosszú, nem fotóz rózsaszín képeket, ha 1 kicsi napfény éri a kamerát. Ja, és van rá működő térkép alkalmazás. Ha ezekkel képes vagy együtt élni, akkor használd az i5-öt. Ha az S3-at még nem lehet kihasználni, az azt jelenti, hogy a jövőben ki lehet, ezért jobban megéri megvenni, mert hosszabb távra is tökéletes lesz.
2012. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
+1 az elöttem írónak, az ezelőttiek meg csak ájfon fanok nem értenek a hw hez se a szw hez, csak menőzni vennének áifonyt.
2012. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iPhoneom van mégse menőzök vele!Amúgy meg a rendszer dönti el..Aki szereti egyedivé tenni a rendszerét meg babrálni annak Android.Aki meg használni csak annak IOS..Egy iPhone 4 tulaj..
2012. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát pont, hogy a WP-m van, Applet én se vennék, de e kettő közül az iPhone a legjobb választás nem véletlenül. Kopik...na mert a HTC one sorozat első szériája nem?? Minden telefon legelső szériájában van valahol hiba..de a lila fotókra és a vibráló kijelzőről nem hallottam még. Az otromba, műanyag Samsung feliratú valamit meg sose lehet kihasználni, mert mire oda jutnának , hogy ki lehessen használni, addigra márnem fogják támogatni, és az SGS4 is lejárt lemez lesz.
2012. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Utolsó.. Mert a többi készülékkel/rendszerrel nem így van?

Ott az Apple.. Kiadott 1 új készüléket, és nincs benne semmi forradalmi újítás, csak 1 nagy adag bughalmaz az egész.

A WP7 is lejárt lemez lett, és nem a Samsung készítette. Hopp, megjelent 1 újabb készülék, ráadásul nem lehet WP8-ra frissíteni, mert gyengécskék hozzá a WP7-es készülékek..

HTC-t pedig nem vesz annyi ember.. Viszont minek véded azt a vacak gyártót? Amúgy az i5-nél szerintem elég sokat eladtak, mint a HTC a One család első szériájából. Viszont az Apple reagálása is elég gyerekes, mivel szinte kiröhögik az embert.. Igen.. birkák.. :D

Van hiba minden első szériás készülékben, de itt az összes i5-öt cserélni kellene akkor, azt meg nem fogják megtenni..

Otromba műanyag? :D

Az az otromba műanyag sokkal ellenállóbb, mint a legtöbb készülék. De olvass utána, hogy mi is az, és akkor rájössz, hogy baromságot írtál.

Nem kötelező megvenni a köv. kategóriás készüléket. Nem mindenki iBirka. Kihaszálni pedig a köv. évben még lehetősége nyílik az embernek rá. Fogják azt még támogatni. Az SGS-t is támogatták egész sokáig, és érdekesmód már 2 éves készülék. Az S2-re pedig jön a Jelly Bean, szóval előbb nézz utána, aztán írj sületlenségeket.

2012. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Drop testen mégis törik az S3, mint a fene, és igen! Ha kicsengetek 100 Mátyást, ne műanyagot adjanak, de ez szerintem ezt mindenki elvárja...de ezt Pont az android majmok nem képesek megérteni.

Arra, hogy a WP vacak...miért is?? Ja, mert nem lesz 8, miért is? Mert kernel csere történt, azért, hogy mégjobb teljesítménye legyen, de ebbe ne menjünk bele részletesen, mert nem ez a téma.

Az i5-ből azért kellt el, mert sokan tudják, hogy JÓ a rendszere, használható, nem zabálja az aksit, külföldön nem drága, az ottani életszínvonalhoz képest és a legjobb szolgáltatásaik vannak...a térképet leszámítva, bár évek múlva úgyis helyben hagyja a Nokia mapsot és a Google Mapsot...csak idő kérdése. A legjobb játékok is IoS-re íródnak....folytassam?? Szerintem nem kell. De megjegyzem, az ios alapból sose akad, az androidról ezt nem mondható el.

2012. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!