S3 vagy iphone5?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

Nem mindegy, hogy műanyag, vagy fém, vagy üveg hátlapja van? Úgyis az a dolga az embernek, hogy vegyen rá 1 tokot.. akkor meg nem mindegy?

A kijelzője törik, nem a burkolata, és nem a kijelző van fémből, így baromságot írtál.

Nem, én nem várom el, hogy + súlyt cipeljek a zsebemben. A One X is műanyagból van, azt miért nem szidod?

Az iPhone 4/4S-nél sem sírtak a felhasználók annyira, mint te, mégis használták, és az pedig 1 vacak törékeny üveg volt.

Igen, azért, mert nem kapja meg a WP8-at, akárhogyis nézed, ez szívás, mivel kukázható.. Ha a WP tudásával megegyező rendszerű készüléket szeretnék venni, akkor inkább valami Symbian-os nokiát vennék, arra legalább lesz frissítés.. Úgy őszintén.. nem zavart téged az, hogy nem kapod meg a WP8-at, és ez is az utolsó pillanatban derült ki..?

Igen, kernelcsere volt, de ezt ne nekem magyarázd. Attól még nem lett jobb a WP7.

Nem nem.. Azért kelt el belőle annyi, mert sok a fanboy. Ezekszerint vagy te is az vagy, vagy nem találkoztál még velük. Az i5 1 fos, ezért nem értem, hogy mi benne a jó.. :D

Ja, jó a rendszere.. :D mert a hülye is tudja kezelni. Talán külföldön túl sok a hülye. De-de zabálja elég rendesen. Az S3 ahhoz képest eléggé jóra sikerült aksiilag.

Évek múlva? :D Talán csak 1 térkép lesz az összes közül.

A Google évekig csinálta(csinálja) a saját térképét, szóval annál tökéletesebb úgyse lesz, mivel azzal ténylegesen foglalkoznak.

Anno igen, arra voltak(2-3 játék), viszont mostmár egyszerre jön ki minden játék. Amúgy mutass fel olyan játékot, ami nincs Androidra, viszont iOS-re van, és mostani. Volt iPhone-m, viszont nem éreztem azt a különbséget játékilag,amire azt mondom, hogy oké, ezért megérte megvenni a készüléket.. iOS-re könnyebb írni játékot, mivel nincs annyi készülék. WP7-re pedig.. Ja, sorry.. :D

"az ios alapból sose akad" XDDDDDDDDDDDD Ezekszerint az iPhone 3GS vagy az iPod touch 4g akadása az mivolt? :D

Mert az iOS az ISTEN vagymi? :D hülye fanboy.

Az Android pedig akad..? Ahham, akkor nézd azokat a készülékeket, amelyek az adott iEszközök árában kaphatóak, ne a 20k-s készülékeket, mivel azok alsókategóriás készülékek.

Az S2 nem akad, érdekes módon Gingerbread-et tettem rá tegnap, és semmi akadás nincs. De folytasd nyugodtan, mivel a 90%-a az irományodnak mondhatni baromság. Amúgy kérdező.. Nézd meg a Galaxy Note2-t, hátha bejön.

2012. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem kommentálom tovább az android iránti buzulásodat, mert értelmét nem látom a dolognak. Nem vagyok Apple fanboy ezt kb 2x leírtam, de az is lehet, hogy 3x...

Én egy kérdésre válaszoltam normálisan, mire valaki felk•rt azzal, hogy iPhone fanboy vagyok.

Wp-m van! És? Zavar? Szeretem. És tudod miért? Mert gördülékeny, mert mindenre van alternatívája, mert egy betonstabil rendszer, nem akad, nem fagy, mint az android és mert szép. De ez az én véleményem, és amit én igaznak látok (nem csak wp tekintetben) azt megvédem, kivéve most. Mert elvakult barmokkal nincs kedvem vitázni.

A HTC-t nem dícsértem, de nem is hoztam fel csak 1x, de itt most a SGS3 és az i5 a téma.

2012. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

Nincs semmiféle Android féle buzulásom, csupán ismerem a rendszert, rólad ez nem mutatkozik.

Számomra mindig is Apple fanboy maradsz, ezen nincs mit változtatni. Ahol valaki szidja a Samsungot, és az Apple-t isteníti, az nem fanboyság? :D Senki nem k*rta fel az agyad, csak te úgy egyedül senkinekválaszolva írtál, erre reagáltam. Ennyi történt csupán.

Még mindig hülye vagy.. Hol akad az Android? :D

Ha 1 kukázható hardverbe csomagolják, akkor igen, akad, de 1 értelmes Androidos telefon egyáltalán nem akad.

Nem hozzáértő véleményed van csupán, ennyi az egész. Barmokkal? Én szóltam hozzád csak, vagy már többen vagyok? De miért lennék barom? Mert Androidot használok? A WP számomra gusztustalan, és ennyi az egész. Ez a kérdés már kihalt, és csupán mi válaszolgatunk rá..

2012. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki nem szereti a Samsungot rögtón Apple fanboy? :P

Grat...

2012. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem, de mivel istenítette az Apple-t, és az Androidot, mint rendszert szidta, közben azt sem tudja, hogy mi az a Jelly Bean, így egyértelmű a fanboysága.
2012. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok apple fan, nincs Apple cuccom, egyébként is egyik rendszernél se vagyok jelen. Csak az a baj, hogy a te értelmi szinted nem képes ezen információ megértésére. Csupán én a kérdező helyében azt választanám. Kisebb is, kultúráltabb is anyag használat terén és jóval optimalizáltabb. Sokkal több app érhető el rá...

De én itt befejeztem e kihalt kérdés válaszolgatását.

2012. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát igen látszódik milyen hülyék a droid fanok
2012. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Ja és hol szídtam az androidot?? Sehol!
2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%

Ha annak gondolod magad, akkor oké..

Én már rég megértettem, viszont ahol isteníted az Apple-t ennyi hibával.. az már gáz. A Droidot akkor szidtad, mikor azt mondtad rá, hogy szaggat, ergo használjmár 1 rohadt Androidot értelmes áron, mondjuk 200k körül, mint az i5..

Nem neked kell eldönteni, hogy mit választanál a helyében, mert nem te veszed, csupán ajánlanád neki, ezért, meg azért.

Kisebb.. lol :D

Azért szégyen, hogy 2év alatt ennyit fejlődött..

Anyaghasználat terén kulturáltabb? Igazadvan, a kopás, meg az ütődésnyom kulturált. Akkor már 1 marék szemétnek is több értelme van kézben tartani, mert az még mindig jobban néz ki, mint 1 olyan vacak, ami szanaszét van kopva, és mégcsak 1-2napos. Ajánlom figyelmedbe a műanyag tulajdonságait, és a plasztikról is olvashatnál 1 kicsit, hogy megértsd, hogy hülye vagy.

Optimalizált? Mert te így papírról megmondod, hogy melyik optimalizáltabb.. Az iOS-t mond már, hogy 1 kihívás optimalizálni.. 1 óvodás is röhögve tenné meg.

Sokkal több? Szerintem a Google Play-ban is megtalálni ugyanazokat.. Csak itt nem 20 iBeer app van, hanem mondjuk 5-10 hasonló..

"De én itt befejeztem e kihalt kérdés válaszolgatását."

Akkor miért válaszoltál mégegyszer? Jah, és ránk Droid userekre mondjátok, hogy hülyék vagyunk? Nem.. csak csupán gondolkozunk, és tudjuk, hogy mit veszünk.

2012. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül SIII,de én inkább egy Sony Xperia T ben gondolkoznék.
2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!