Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás elött állok...

Telefon vásárlás elött állok és nem tudok dönteni?!

Figyelt kérdés
iphone 4/4S vagy Blackberry 9900. én ezeket néztem ki, ti a három közül melyiket választanátok? és miért? (Ha tudtok más telefont is ajánlani, azt is szívesen meghallgatom kb. 150.000 Ft ig :) Köszönöm!

2012. okt. 8. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
150-ből már egy HTC One X is kijön, de 110 körül lehet kapni Sony Xperia S-t, az is bőven jó, főleg annyiért.
2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Jolinar által fesorolt telefonok mind jobbak ezeknél.
2012. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a két típus eléggé eltérő. Az i az eleve full érintős a BB-nek meg ugyam van billentyűje viszont jóval kisebb kijelzője igaz ez érintős is.


Ha i akkor szerintem az i4s nem ér többet 60e-el amennyivel többe kerül. Feltéve, hogy nem annyira fontos a nagy tárhely. Bár a legtöbb embernek a 8giga is bőven elég. Használattól függ.

Szoftverekben az i sokkal jobb (app store), mint a bb. Ráadásul jelenleg a bb igencsak vergődik sajnos. Ha nem találnak ki valamit gyorsan akkor becsődölnek.


Miért ezt a három telefont soroltad csak fel?

Milyen szempontok alapján akarsz telefont venni?

Ennyi, hogy max 150e?

2012. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!