Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szerepelek egy mobilszolgál...

Ha szerepelek egy mobilszolgáltató (Tmobil) feketelistáján nem fizetés miatt és ha szándékozok venni Telenortól feltöltőkártyás előfizetést, megtagadhatják a tmobos feketlista miatt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Most feltöltőkártyást, vagy előfizetést akarsz?

A feltöltőkártyát csak megveszed és annyi. Csak akkor tudsz róla költeni, ha előtte feltöltessz rá, tehát azt bárkinek eladják.

Az előfizetéses meg valamilyen szinten hitelnek mondható, ugye ott költekezhetsz amíg akarsz, és utána jön a számla. Ezt nem biztos hogy feketelistásként vehetsz, bár abban sem vagyik biztos hogy a szolgáltatók kiadják egymásnak a saját feketelistásaikat.

2012. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatóknak érdekében állna kicserélni egymással a fekete listásaikat. Senkinek nem hiányoznak az ingyenélők.
2012. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közös, megosztott fekelistás rendszerük van, egy ideje már szereplek a tmobon, de mivel még munkanélküli vagyok, nagyon nem tudom nekik törleszteni az adósságom, már 2 helyen volt idáig kiküldve, követeléskezelő cégnél, seholse sikerült még a részletfizut se elintézni fizetésben.

Remélem sikerül szerválnom feltöltökártyás előfizetést, telefonnal. GSM botlban nem szándékozok telefont venni, mert igaz csak telefon kéne nekem, mert ami mostvan az elég haldokló félben van, és kb a javítás árának duplájából kijön egy nála jobb kategóriás telefon.

2012. okt. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!