Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
T-mobile Vairy Touch II, vagy Nokia 5800 Xpressmusic. mindkető használt,ugyanazon áron.melyik a jobb,és miért? előre is köszi!

2012. okt. 8. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat,férreírtam. vairy touch helyett vairy text II! várom a kritikákat,vagy az érveléseket!
2012. okt. 8. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon elavult, rossz telefon, de a kettő közül inkább 5800. Legfeljebb 8-10 ezret ér, annál többért nem szabad megvenni.
2012. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
attól függ mire akarod használni, én mai napig 5800 -t használok pedig meg tudnám venni a legújabb i-phos-t is ha akarnám de nekem amire kell tökéltesen elég szval inkább azt találd ki neked mire kell, mert ha pl villogni vele haverok előtt akkor egyik sem, ha csak telefonálni, átlagos minőségű képeket csinálni meg a wifit is ki tudod használni akkor nem rossz teló az 5800. a másikat nem ismerem és msot nem keresnék utána.
2012. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 5800 a jobb.
2012. okt. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nokia
2012. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!