Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják azt, hogy ne...

Miért mondják azt, hogy ne használja senki soha a kedvenc számát ébresztőnek?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok helyen látom ezt a szöveget.
2012. okt. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idő után hányni fogsz tőle akárcsak én. Néha váltogatni kell.
2012. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan megutálják, amiért mindig fel kell kelni, mikor meghallják. Nekem nem sikerült se megunni, se megutálni, 13 éve ugyanaz az ébresztőm.
2012. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Én is a kedvenc zeném állítottam be ébresztőhangnak és sokáig arra keltem, ha most meghallom a kocsiban kiráz a hideg és elfog a rosszullét. Volt, amikor félre kellett állnom, mert egy hajszál választott el attól, hogy telibehányjam a zsír új 607-esem kormányát.. Szóval semmiképpen se állítsd be, mert egy hét után kiráz tőle a hideg..
2012. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem akármi az ébresztőm, ha meghallom valahol, a hideg kiráz, és a gyomrom összerándul szinte reflex szerűen. hajnalban kelek, és útálok kelni, aki nem korán kel, az nem tudja hogy miről is beszélek. Ezért nem jó kedvemc számot ébresztőnek betenni.
2012. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc számom ébresztőnek? Még a gondolatától is émelygek.
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vekkert használtam 1x ébresztőnek...mondom.. 1x. Először és utoljára...mert hazavágtam, amiért nem kussolt el. Telefonom ébreszt, 5x ébreszt. Általában az 5.-re fel szoktam kellni. Alap ébresztő a kelltető zeném.
2012. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!