Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Samsung...

Sony Xperia S vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
sziasztok. segítséget kérnék. nem tudom melyik telót vegyem meg, szerintetek melyik jobb telefon? Én a sony telóra szavaznék, de ennek a tesztnek ( http://www.youtube.com/watch?v=Q7HioOBhoqU )a végén a GTA3-at kipróbálván a két készüléken elég jelentős színbeli különbség van. Nekem elsősorban játékra, fotózásra, tehát médiára kellene. Kijelzőt tekintve melyik a jobb? Azt tudom hogy a sony PPI értéke több és a felbontás, illetve a kijelző mérete is - ha nem is sokkal - de nagyobb. köszönöm a választ.

2012. okt. 12. 23:56
 1/6 elescs válasza:
69%
Szerintem Sony. Nekem az van tökéletesen elégedett vagyok vele. Ez az én szubjektív véleményem.
2012. okt. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, azert van jelentos szinbeli kulonbseg, mert az Xperia S TFT kijelzovel rendelkezik, az S2 meg Super AMOLED-del. A Sony ppi-je nagyon nagy, tehat elesebb a kepe mint a Samsungnak, habar szerintem azzal sincs semmi gond. Nezd meg mindkettot eloben, aztan donts szerintem. Nekem Galaxy S3-am van, es ezentul csak AMOLED kijelzos telefont fogok venni, nekem tetszik, de ez egyeni preferencia termeszetesen.
2012. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sony. De várj, mert jön az új nxt series, xperia v / t / meg a J. És az xperia T nagyon fasza cucc.
2012. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fairi1 ***** válasza:
0%

Egyértelműen S2!

Színbeli eltérés meg saját szemeddel nézd meg,felbontáson kívül gyenge a xperia s kijelzője, többször volt a kezembe, messze se tudod meggyőzni, hogy megéri bármennyit!

2012. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

xperia s.

Az jobb minden tekintetben.

2012. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fairi1 ***** válasza:
Semmiben se jobb,max pár varázsszámban, de ne zavarjon Bambusz1...
2012. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!