Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Gingerbread rom szerint...

Melyik Gingerbread rom szerintetek a legjobb Sony Xperia X8-ra?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már a GingerDX v022-őt, de az USB megosztás és a Wifi hotspot nem müködött, és a galériában az előnézeteket se akarta betölteni, most MiniCM7 van a telimen, de nem vagyok megelégedve a gyorsaságával. Köszi előre:)

2012. okt. 14. 16:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és most valamiért nem tudom feltelepíteni az USB- drivereket se:S
2012. okt. 14. 16:41
 2/11 anonim ***** válasza:
cm7 szerintem, mert azzal kapcsolatban nem irtal semmi negativ dolgot.
2012. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom a CM7-et lehet testvéremnek az van az LG-jén és nem panaszkodik rá :) Esetleg valamilyen más megbízható ROMot nem tudsz? :)
2012. okt. 15. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ilyen telefonom van, de a cm7 általában stabil. :)

Itt van a készülékedre pár rom:

[link]

Itt nézelődhetsz! :D

2012. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teszteld őket, és ha megtalálod a számodra megfelelőt, akkor belakhatod a romot. :D
2012. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
X8-ra a jelenlegi legjobb főzött rom a FireDroid magyar szerkesztőtől. a legjobb rook is ennek a libjeit használják. custom kernellel, tedd fel, és nem fox csalodni :)
2012. okt. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

GingerDX v022 már nem mai, most legfrisebb a v029, rengeteg javítással, stabil és gyors is.


Innen tudod leszedni:

[link]


Kernelt ha tudod cseréld le NAA-ra, gyorsabb a gyárinál. Csak ennek olvass utána:

[link]


MiniCM7 amúgy nekem is baromi lassú volt X8-on.

2012. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mektek a zöld ujjak.:) Nekem a G.DX v029 Alfs kernelell volt de valamiért szétesett a kép.:S Most már 4-5 napja Alfs kernellel a GingerZaraki van, sokkal gyorsabb és stabilabb mint az eddigiek.:)
2012. okt. 31. 01:06
 9/11 anonim ***** válasza:

A képszétesés azért volt mert a GDX-ben alapból felhúzzák a processzort kicsit, ha vissza van állítva 600MHz-re akkor megszűnik a kép szétesése. (Érdekes módon 748MHz-re állítva sem volt semmi gáz).


Mondjuk én most kipróbáltam MiniCM10-et, 4.1.1-es android, bár vannak furcsaságai.

2012. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy ezért szét eshet a kép, köszi!:) JellyBean romot még nem próbáltam csak ey ICS-et, de az még nem volt mindennapi használatra kész úgyhogy nem volt sokáig fennt.:)
2012. nov. 1. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!