Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javítható egy xperia mini pro...

Javítható egy xperia mini pro ami nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Lemerült és utána se kép se hang,ha tölteni akarom csak pirosan villog a led. A flashelés nem megy mert nem lép flashmódba. Meg lehet valhogy menteni még?

2012. okt. 15. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj szerezni egy másik akkut, ha azzal működik, az akkuval van gond, ha viszont a másik sem veszi fel a töltést, akkor már több helyen is gond lehet. Ha garanciális, vidd szervizbe, hátha megcsinálják ingyen.
2012. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha total lemerul akkor hiaba rakod toltore, egy darabig nem fog meg bekapcsolni. Vard meg amig a piros villogas folyamatos narancssarga lesz. Enyemmel is volt mar ilyen.
2012. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik akkuval és úgy is ugyanazok a tünetek.... Garancia sajnos nincs...szerintem nem a töltéssel van a hiba mert egész nap rajthagytam , hátha,de semmi :/
2012. okt. 16. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az akku merült volna le csontra + nem veszi fel a töltést, még a csatlakozó hibájára gyanakodtam volna ezen kívül, így viszont tényleg szerviz, akkor is, ha nem garis.
2012. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!