Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szinkronizálja az...

Miért nem szinkronizálja az iTunes a mobilom?

Figyelt kérdés
másfél éve hibátlanul működik az iTunes meg a 3GS-em is, most újra kellett telepítenem az iTunes-t kisebb okok miatt, és felismerte a mobilom, viszont nem tudtam rá zenét meg semmit se pakolni, ezért töröltem minden zenét plusz filmet, hátha majd egy formázás után engedi, de semmi se lett.. Nem enged rá semmit se rakni, érzékeli a mobilom, mégis a jobb sarokban ki van írva, hogy Szinkron, viszont ha rányomom, nem történik semmi. Valami ötlet?

2012. okt. 15. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg arra tudnék gondolni, hogy az itunes ujratelepitése okozta a gondot. Az Apple ugyanis meglehetősen védi a készülékeit, azaz pl. 1 készüléket csak 1 számitogéppel lehet szinkronizálni. Ha az itunes-telepités miatt azt hiszi a készülék, h ez egy másik számitogép, akkor nem fog működni szerintem. Persze kérdezz meg még másokat is, mert ez csak egy tipp.

2012. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

@xellos

Viszont azt is leírta, hogy formázta az egészet. Vagyis újnak tekinti az iTunes. Én iPoddal jártam így amikor új rendszert kellett telepíteni, mert a vinyó megadta magát. Ott is törölni kellett az iPodot.


Gondolom winről van szó, mert OSX-en nem nagyon kell újratelepíteni.

Valami a regisztriben vagy egyéb helyen nem maradhatott a régi iTunes után?

2012. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az iTunes-t


Dugd rá a telefonodat, ha a továbbikaban kéri a felhasználónevet és jelszavat akkor add meg neki


felül rákattintasz hogy áruház és ott hogy "E számítógép feljogosítása"

2012. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!