Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben olyan különleges az...

Miben olyan különleges az Iphone5 g?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami Iphone-fann így soha nem értettem hogy az Iphone mibe jobb a többi telefonnál , itt konkrétan arra gondolok hogy például : a Lumia 920-nál vagy a Samsung Galaxi S3-nál mibe jobb ? (nem szeretnék olyan választ hogy jobb és kész vagy a Galaxi S3 nál nem is jobb , érvelt válaszokat szeretnék. ) . :)

2012. okt. 15. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
Én több töréstesztet is néztem, eddig mindben az iPhone 5 nyert
2012. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

A törés tesztekkel pont ki lehet törölni a vallagot.

Attól függ, hogy hogyan esik a teló.

Egyszer már leírtam szintén, hogy haver azért vett S2-t, mert látta, hogy az i mennyire sérülékeny az egyik videóban. Aztán pár hét után meg jött, hogy leejtette, mert nem bírta rendesen megfogni, (ugye túl nagy egy kézhez) és szétment a kijelző. Nesze neked törésteszt.

2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Valor ***** válasza:
66%

Igazából eddig az volt a bevett szokás, hogy az Apple az iPhone-nal mindig valami újat, sosem látott dolgot tett le az asztalra évről-évre. Azonban mostanában már nem az Apple a piac fő innovátora, csupán szolgai módon követi a többieket (lásd kijelző növelése).

Konkrétan az iPhone 5, Galaxy S3, Lumia 920 között csupán az oprendszer a lényegi eltérés (najó, ha sokat fotózol mobillal, akkor a Nokia jobb), de igazából mindhárom bőven jó az átlagfelhasználónak szerintem.

2012. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én olyan töréstesztet láttam hogy egyenessen ugyanolyan magasról képernyőre ejtették , de az igaz hogy egy ilyen videót az vág meg aki akar . Egy előző komentelő írta hogy azért olyan jó mert minőségi , mitől minőségi ez a telefon ?(ha valaki válaszól megkérem az előző hozzászólásom olvassa el , ne azt írja hogy megbízható stb .)
2012. okt. 16. 14:10
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Tudod a mérnöki világban van egy olyan mondás, hogy egy teszt nem teszt, két teszt fél teszt, három teszt egy teszt. Az i5-öt meg elég durván tesztelték ilyen szempontból és a legvégén tört össze amikor a csávó földhöz vágta.

Hány olyan videót mutassak aminél szarrátörik az S3? Vagy mutassak olyat aminél az S3 igen az i meg nem? Mert van ilyen is.

2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egy teszt nem teszt; két teszt félt teszt; három teszt egy teszt; de akkor egy teszt nem teszt!!!
2012. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

Én csak azt nem értem, hogy minek teszel fel egy kérdést, aztán válaszolsz magadnak? Ennyire unalmas otthon, hogy egy vitát szítasz a neten?


Ahány ember, annyi ízlés, és telefon. Nem értem miért állandóan vitatkozni, és szidni egymást, mintha valami háború lenne. Van aki Samsungot vesz és szereti, vagy ak WP-t, és van aki Apple-t. Mindenkinek mások az igényei, az elvárásai egy telefonnal kapcsolatban. Ami az én elvárásom, azt tökéletesen kielégíti az Apple. De nem szidok senkit, sem gyártókat, sem embereket. Sőt, nevetséges ez az egész. Az meg, hogy melyik jobb, szintén emberfüggő. Nekem volt mindhárom, és az Apple jött be. Ennyi.

2012. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!