Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál van előfizetésem,...

T-mobilnál van előfizetésem, és vásároltam egy készüléket. Azt mondta az eladó nő hogy androidos okos telefon, hát egy szutyok symbian van rajta. Vásárolhatok másik készüléket meglévő előfizetésem mellé ezzel egy vonalban?

Figyelt kérdés
elnézést, de nem a mobiltelefonok a szakmám, de tudtam mit szeretnék. persze a készüléket be nem kapcsolhattam míg nem írtam alá....
2012. okt. 16. 21:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igazad van máskor viszek valakit, de most mit csináljak ezzel a hulladékkal? eladási ára is nulla asszem.... ráadásul amit szerettem volna nem kaphatom meg.... lehet jobban járnék ha "ellopnák".
2012. okt. 16. 22:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Kérdezték ki volt, de nem tudtam sosem fejből de már előhalásztam. Toth Judit Pesti úti Tescoban dolgozik a drága... Ha megkérlek segítenél nekem hova kéne írnom a levelet, és pontosan hogyan is? hogy kéne kezdenem? Még sosem írtam ilyet.
2012. okt. 16. 22:10
 13/20 anonim ***** válasza:

ha a név megvan, bemész az üzletbe ahol vetted, és szólsz hogy panaszt szeretnél tenni. Vagy a vásárlók könyvébe írsz, vagy majd adnak egy formanyomtatványt amit majd kitöltesz, ők faxolják és 30 napon belül válaszolniuk kell! ez kötelességük. Ha nem válaszolnak akkor be lehet őket mószerolni a fogyasztóvédőknél meg az NMHH-nál is! Ők pedig nem hagyják annyiban.


na de messzire szaladtam. Semmi extrát ne képzelj el, elkezded így valahogy hogy xy napon ekkor és ekkor a pesti úti tescoban telefont szerettél volna vásárolni kinéztél magadnak egy bla bla bla és leírod azt szép részletesen amit ide. Azt, hogy mi történt. Majd a végére kvázi egy konklúzióként leírod hogy ebből neked nagy hátrányod származik, ugyanis neked fontos a telefon és ez a te igényeidet nem elégíti ki, hogy az ügyintéző nem korrektül járt el és téged félretájékoztatott, AMI NEM MELLESLEG SÚLYOS FOGYASZTÓVÉDELMI SZABÁLYSÉRTÉS. Valamint, hogy 3 napon belül visszamentél panaszt tenni, hogy androidosat mondtak, de annak ellenére egy szutyok nokiát kaptál, a 3 napos garancia szabályait is semmibe vette a "tisztelt hölgyemény".


Dióhéjban ennyi, családból vagy ismerősök közül keress egy olyan személyt aki jártas a jogszabályokban, vagy volt már hasonló ügylete, és kérd meg hogy segítsen benne. Nem szabad annyiban hagyni a dolgot!

2012. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát megírom akkor. de nem tudom ha bemegyek egyáltalán hagyják e hogy beírjak nekik ilyet. elégé ocsmányan, és elutasítóan viselkednek itt. ezért is mentem másik helyre, illetve hívtam fel őket telefonon, akik rendesek voltak velem...
2012. okt. 16. 22:39
 15/20 anonim ***** válasza:
olyat nem tehetnek meg hogy nem engednek panaszt tenni. Ha ezt esetleg meglépik azonnal fel kell őket jelenteni az NMHH-nál, hogy téged korlátoztak a jogaidban. Nem szabad hagyni magad, és ne a másik üzletbe menj, mert nekik semmi közük hozzá. Csakis az az üzlet játszik ahol te azt megvetted. Ha ocsmányan viselkednek sz@rj rájuk, addig verd az asztalt amíg panaszt nem teszel. ÉS csak vásárlók könyvét fogadj el vagy panaszbejelentő formanyomtatványt. Ha utóbbit adják várd meg míg az ügyintéző aláírja és elfaxolja, nehogy ott hagyd anélkül, mert megvárják míg kisétálsz és ledarálják a p!csába. Nem kell tőlük félni, könnyen meg lehet ragadni a tökeiket, onnantól a tenyeredből esznek :)
2012. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ja és persze a követeléseid is írd bele, miszerint te az eredeti elvárásaidnak megfelelően egy alcatel ot 995-öt szeretnél és vegyék vissza a nokiát, vagy fizessék ki a nokia teljes árát neked. A Nő nevét is említsd meg feltétlen, és hogy vonják felelősségre.
2012. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
értem. rendben. megfogom próbálni.
2012. okt. 16. 22:50
 18/20 anonim válasza:

Szia, első vagyok.


Én úgy tudom hogy készül hangfelvétel minden ügyintézésről. Legalábbis itt, kispesten van hangfelvétel minden vásárlásról és ügyintézésről. Szerintem kérdezz rá, veszteni valód nincs.

2012. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tré-Mobil. Egyébként nem szabad nőket telefon eladóként alkalmazni... :D(tisztelet a kevés kivételnek)
2012. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha mar a 3 napon tul vagy es eddig nem tettel panaszt irasban akkor cseszheted.
2014. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!