Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone-omat....

Ellopták az iPhone-omat. Szerintetek van még esély arra, hogy viszont láthassam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Három napja az iskolában történt, valami 9 éves kilopta a táskámból. Természetesen az igazgató keresi a tettest, de tudom, hogy ebből nem lesz semmi.

Tettünk feljelentést ismeretlen tettes ellen a rendőrségen, elvileg csütörtökre, vagy péntekre IMEI szám alapján bemérik a telefonomat. Nos, mint tudjuk, a magyar rendőrség nem túl sok erőfeszítést ad az ilyen pitiáner ügyeknek, de szerintetek be fogják mérni? Akivel történt már ilyen, annak végül meg lett a telefonja?


2012. okt. 17. 15:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, itthon mindenki másnak iPhone-ja van, és nekik mind van biztosítás rajta, csak nekem nem... :D:D Köszönöm a választ!!! Egyébként azt mondta a rendőrség, hogy még várnak a szolgáltatóra... :D
2012. okt. 20. 18:27
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, saját kárán tanul az ember.


Persze, most várni is fognak rá a munkaszüneti napok alatt, nem célja megtalálni... Vegyél csak újat, ez az üzletpolitika!


Azért remélem meglesz, almás testvérem! :D

2012. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Meglett végül a telefon?

nekem pénteken sikerült olyan figyelmetlennek és óvatlannak lennem, hogy kilopták a kabátzsebemből.

Egyből rendőrség(az én telefonom is ki van azóta kapcsolva), feljelentés, onnan a szolgáltató, és ma kezdték el feltenni a telefon IMEI számát a feketelistájukra. Állítólag holnapra az összes szolgáltató feketelistáján rajta lesz, és ha valaki tesz bele egy sim kártyát, onnantól már bemérhető a telefon.

A szolgáltató intézi a feketelistára helyezést, nem a rendőrség. És természetesen csak Rendőrségi felszólításra. Nem kell hozzá bírósági végzés, elég a feljelentés is.

2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!