Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most jelenleg mi a telefonok...

Most jelenleg mi a telefonok piacvezető sorrendje? Hanyadik helyen van a sony? és h tudnám megmagyarázni egy két okostojásnak h a sony miért jobb?

Figyelt kérdés
sokan azt hiszik h a samsung meg az lg jobb telókat csinál mint a sony meg a nokia meg az apple pedig szerintem csak a cég a nagyobb egyszer egy gme-ben össze hasonlítottam egy lg 3D-s telót meg egy sony s. x. m.p.(sk17i)-t és a lg-nek nem reagált a gázgombra a sony az igen:D (azért van h a sony is befagy de meik nem) meg ha jól tudom a samsung galaxyiban van a legolcsobb kijelző is arról már ne is beszéljünk h bizonyos szögben negatívban lehet látni a kijelzőt a sonynál nincs ilyen

2012. okt. 17. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd rá..aki samsung fanboy, az az is marad. én sem értem, mit esznek rajta, nem mondom, hogy nem vennék samsungot, de azt se, hogy csak azt. én használom a telefonokat, nem azt nézem, hogy ki gyártja, meg aki gyártja az miket csinál a piacon...pl akik azért szidják az apple-t mert pereskedik..és? nem téged perel be, akkor nem mind1? szóval...az ilyeneket nem bírom. amúgy sony legalább minőségi telefonokat csinál, és használatra tervezi őket. samsung meg csak a kijelzőt meg a hardver erősségét növeli, de hova, amikor nemigazán használja ki semmi..én nem tudom, hogy pl 2 giga ram minek kell? meg 4 magos proci, amikor a 2 magos snapdragon s4 is veri...konkrétan egy xperia s mind tudja azokat, amit egy sgs3, csak nem kerül olyan sokba...meg a mérete sem tepsi. én max 4,3"-os telót vennék, tovább már hülyeség menni. inkább használok egy tabletet, ha nagyon nagy kijelző kell..
2012. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nokia minőségileg jó, legalábbis a prémium telók mindig jók voltak. A symbiant szidják sokan. Pedig használható, megbízható rendszer. Az újak is. Korlátok persze vannak, de az van mindenhol. Az hogy a telefon nem 4 magos lényegtelen. Parasztvakítás, és az android rendszer optimalizálatlansága miatt fontos leginkább. Ha megnézel pl egy n9 vagy c7 nokiát a sgs3 hoz anyaghasználat és érzet stb tekintetében sokkal jobb! Viszont tudásilag már nem annyira, vagy leginkább másképp kell nézni. Van olyan amit pl egy régi olcsóbb symbian tud, az új droid mégse. A sony szerintem az lgtől mindenképpen jobb. A lumia 920 ra leszek kíváncsi. A technikai megoldások magasan ezek fölé teszik a készüléket, viszont a wp8 még talán lutri...
2012. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A sorrend (2011, millió db):

1. Nokia 442

2. Samsung 314

3. Apple 89

4. LG 86

5. ZTE 57

6. RIM 52

7. HTC 43

8. Huawei 41

9. Motorola 40

10 Sony Ericsson 33

2012. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az utcsónak: az h lehet h a sony van legalúl?
2012. okt. 17. 16:23
 5/12 A kérdező kommentje:
*legalul
2012. okt. 17. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez 2011-es adat. 2011-ben és főleg előtte az SE nagyon nagy szószban volt, az x10 előtt nem nagyon tudtak magukból egy normális telefont kiizadni, és hát a piac bizalmát csak úgy nagyjából 2011 vége felé sikerült újra megszerezniük, méghozzá avval, hogy leiskolázták a 2011-es mobilpalettát. Mert hát anno nagyon mentek a 2 magosok, de sgs2 ide vagy oda xperia arc s ütött, és minden szegmenst lefedtek valamilyen telefonnal korrekt áron, akkor mondhatni felsőkategóriás hardverrel középkategória áron. Én majd egy 2012 végi eladási összesítést néznék meg, hogy hány helyet ugrott előre a Sony.
2012. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A sony viszonylag alul van, mert későn kapcsolódtak be az androidos táborba, és addigra már a samsung áttérített mindenkit, és ezekből lett a samsung fan, mert ezek nem fogtak más telefont a kezükbe, és így nehéz a sony-nak is felkapaszkodnia.


Egyébként meg a sony szerintem átlagosan sokkal jobb telefonokat gyárt, mint a samsung, mert ha megnézed, amelyik kategóriában jelen van a sony, ott a legjobb telefon is sony. Pl.:xperia tipo, u, sola, s.

2012. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, a samsung vette észre először azt, hogy az iphonet egy az egybe le kell másolni, és majd egy jó marketinggel elhitetjük a világgal, hogy ez is van olyan jó mint az apple sőt még jobb! Na most ezt sokan szépen benyelték, és azóta is az él bennük, hogy android tájon samsung az istencsászár. Ha ezt anno az SE lépi meg akkor most Ők tarolnának a mobilpiacon.
2012. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szidod az Samsung, az LG, és a Nokia fanokat, pedig te is ugyanazt csinálod csak a Sony felé.
2012. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én a nokiát nem szidtam meg lehet h szidom az lg meg a többit de jogosan ill nem is csak nekem nagyon nem tetszenek már bizonyították h szarabbak mit a sony van személyes tapasztalatom is meg itt is írták :D
2012. okt. 17. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!