Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most jelenleg mi a telefonok...

Most jelenleg mi a telefonok piacvezető sorrendje? Hanyadik helyen van a sony? és h tudnám megmagyarázni egy két okostojásnak h a sony miért jobb?

Figyelt kérdés
sokan azt hiszik h a samsung meg az lg jobb telókat csinál mint a sony meg a nokia meg az apple pedig szerintem csak a cég a nagyobb egyszer egy gme-ben össze hasonlítottam egy lg 3D-s telót meg egy sony s. x. m.p.(sk17i)-t és a lg-nek nem reagált a gázgombra a sony az igen:D (azért van h a sony is befagy de meik nem) meg ha jól tudom a samsung galaxyiban van a legolcsobb kijelző is arról már ne is beszéljünk h bizonyos szögben negatívban lehet látni a kijelzőt a sonynál nincs ilyen

2012. okt. 17. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aha. Értem.
2012. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Melyik a szebb? Kék vagy piros?

Melyik a jobb? Jobb kezem vagy bal lábam?

Melyik a nehezebb? Egy tonna beton, vagy kézen állva tapsolni?


Minden relatív, attól függ mihez viszonyítasz. Kinek mi a szimpatikus! Mindenkinek szíve joga átb@szatni magát a nagy társaságokkal, legyen szó bármelyikről. Vakít az összes, nem csak a Samsung, meg az Apple. Csak ugye ők a "legnagyobbak" (legalábbis a hírük), őket kellene legjobban visszahúzni. Amilyen lejárató reklámokat csinál a Samsung, na az viszont undorító.


Egyébként almás telefonom van, mégis látom a parasztvakítást ami megy az Apple-nél. Az új iPad minit kiröhögtem (bár még be sem jelentették, de mindent lehet róla tudni), az iPhone 5 meg semmivel nem jobb, mint a 4S. Ezt még érlelni kellett volna.

2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!