Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97 mini mobiltelefonomm...

Nokia N97 mini mobiltelefonommal valami gond van, több mint 3 hónapja. Mi lehet a baja? 22/L

Figyelt kérdés

A családtagjaim, a barátaim és senki sem tud elérni. Mert amikor hívnak elkezd csörögni kb. 10 másodpercig aztán kikapcsol magától. Amikor én hívok, akkor pedig kiírja hogy merül az akkumlátor, s kikapcsol..Visszabekapcsolom és látom tele van az akumlátorja. Mostanába egyre többet írja ki hogy rendszer hiba, megtelt a telefonmemória amikor nincs is rajta jó formán semmi..

Tudnátok hogy mi lehet a baja?

Légyszíves segitsetek :)

Előreis köszönöm :DD


2012. okt. 18. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Nokiákat naponta 2 percre ki kell kapcsolni, ezt szervizes tanácsolta! Néha nagyon meg tudnak hülyülni :(
2012. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen azt észre vettem :) Akkor mit kéne tennem? Vigyem szerelőhöz?
2012. okt. 18. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] Ezzel a programmal biztonsági mentést kell csinálni a mobilon lévő adatokról. (telefonszámok, üzenetek stb.) Ezután gyári állapot visszaállítás és végül mehetnek vissza a lementett adatok.

Ha nem javul meg így, akkor csak szakember tud segíteni rajta.

2012. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) Az a gond hogy kér biztonsági kódot, de nem az enyém volt a telefon szóval nem tudom...
2012. okt. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!