Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül ennyire vadonatúj...

Mitől merül ennyire vadonatúj Sony Xperia Sola telefonom? :O

Figyelt kérdés
A háttér világítás le van véve, wifi/adatforgalom letiltva... Netezni nem sok szoktam rajta. Mit tegyek még, hogy ne merüljön ennyire gyorsan? Egyáltalán ezek az új telefonok mennyit bírnak egy feltöltéssel?
2012. okt. 19. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 nap. Éjjel szépen töltődik-nappal használod.
2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az úgy jó.. :S Ezekbe az az új okostelókba az akksikkal is csinálhatnának valamit... de oké :D További válaszokat várok! :D
2012. okt. 19. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Na most mennyire az az ennyire? Játszol rajta, zenét hallgatsz, vagy mit csinálsz? Nekem solám van, tapasztalatból mondom, ha az ember nem nyúzza állandóan, kibír több napot is.
2012. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy addig bírja. Nekem az xperia minim, max 7 órát bír :S
2012. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló: Szerdán megkaptam. Akkor délután feltöltöttem. Persze akkor volt az újdonság akkor azért eléggé sokat foglalkoztam vele. Csütörtökön is elég sokat volt kézbe főleg h kb 8-10 kép lett vele csinálva vakuval. Éjjelre fel kellett tennem tegnap este. Akkor reggel le vettem ma neteztem kb fél órát, csináltam pár képet, játszottam egy 10 percet és most van 45 százalékon...

Leírnád te is hogy mit hogyan és mennyit csinálsz vele?

Köszönöm :D

2012. okt. 19. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a tied kijelzőjén is volt egy plusz fólia, amire rá volt írva, hogy első bekapcsolás előtt minimum fél óráig tölteni kell. Remélem, betartottad. Amúgy én amióta megvettem a Telenornál, sosem tapasztaltam drasztikusan kicsi üzemidőt. Igaz, néha használom egy kicsi internetezésre, vagy GTA III -ra, Angry Birds -re, vagy hasonlóra, nekem az üzemidejével sosincs bajom. Nyilván a huzamosabb játék (1-2 óra) már odavág az akksinak, de egy fél órás, esetleg kicsit hosszabb netezés alig-alig szív le belőle. A telep, ami benne van, amúgy is kissé az átlag alatt van, egyes Samsungokban általában nagyobb az erőforrás, az meg már más kérdés, hogy szoftveresen, hardveresen jóval a Sonyk alatt teljesítenek.
2012. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem xperia U van, naponta kell töltenem bármit is csinálok vele. Talán ha nem nyúlnék egyszer sem hozzá, 2 napig menne. (Megjegyzem nem tudom az okostelefonokhoz miért írnak 400órákat készenléti időnek...)
2012. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer sem nyúlsz hozzá, kibír akár annyit is, mint a régi nyomógombosok.
2012. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az üzletben bekapcsolta a hölgy. Meg akkor ott mutogatta rajta a dolgokat, szóval mire hazaértem lemerült. Akkor feltetettem addig töltöttem amíg ki nem írta, h 100 százalékon áll. Most akkor rosszat csináltam vele? :O

Köszönööm a válaszokat

2012. okt. 20. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, jól csináltad. ezeket már nem kell kisütni.
2012. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!