Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U, Xperia Sola vagy...

Simon0211 kérdése:

Xperia U, Xperia Sola vagy Xperia Go?

Figyelt kérdés
Személy szerint a Go nyerte el külsőre a figyelmem de eléggé megdobták az árát és még előlapi kamerát se NFC-t nem tettek bele. Az U-ról esetleg milyen tapasztalatitok vannak?

2012. okt. 20. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem xperia u van, és nagyon jó.

Egyébként meg ha elég az u 5,5gb tárhelye, akkor ez a legjobb a három közül, ha nem, akkor a sola, a go-t pedig csak akkor vedd, ha kell a por és vízállóság.

2012. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Én is az U-t választottam a Go-t kilőttem a képernyő felbontás miatt a Solaból meg nagyon hiányoltam az előlapi kamerát, mert rendszeres skype használó vagyok. Még a P-n is gondolkodtam szerintem árban ugyan úgy megérte volna az árát mint az U. Már majdnem meg is vettem de mikor kézbe fogtam kissé nagynak találtam és nem volt olyan kényelmes a fogása a mérete miatt.

Eddig nem csalódtam az U-ban, persze hiányolom a P plusz tulajdonságait, de végül is a telefon telefonálásra van elsősorban. Én mindenkinek ajánlom az U-t aki beéri 5.5 Gigával.

2012. okt. 22. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!