Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet iphone 4s-re...

Hogyan lehet iphone 4s-re csengohangot feltenni?

Figyelt kérdés
Lehetseges iphone 4s-recsengohangot feltolteni, ha igen akkor hogyan????

2012. okt. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az iPhone vásárlásával beleegyeztél a szerződési feltételekbe (amiket gondolom elolvastál), és abban le van írva, hogy csak a beépítetteket használhatod. Ha másikat állítasz be, az bűncselekmény. Nyilván te sem akarsz egy köztörvényes lenni.
2012. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, de gondolom az iphone többi jó tulajdonsága majd kárpótol az ilyen apróságok miatt.
2012. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint például az, hogy csak iPhonenal tudsz Bluetooth kapcsolatot létesíteni, nincsenek widgetjeid, stb. Ezek tuti kárpótolnak. Persze ha érezni akarod a teljes "nekem iPhoneom van" feelinget, akkor emlékezz, hogy egy 8 éves gyerek csak azért csavarozta össze a telefonodat, hogy a 73 éves rákos sánta nagymamájának segítsen felnevelni a 12 unokát.
2012. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na mivan? nektek nem telik ájfonra, hogy itt veritek a nyálatokat? én kb általános iskola 5. osztályban használtam utoljára a bluetooth-t arra, hogy vicces hangokat küldjünk egymásnak...:D itt leragadtatok? és amúgy igen, lehet rárakni csengőhangot...de csak be kell írni google-be, az első 5 találat biztos szépen magyar nyelven írja le...
2012. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi.


4/4 : és te miért itt csöpögteted a nyálad? senki nem kérdezett semmit azon kívül, h h lehet csengőhangot beállítani. Megkaptam a választ.


idióta....

2012. okt. 23. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!