Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Már rég óta gyűjtök egy új mobilra, mert a mostani elég rossz állapotban van.

Sony Xperia T vagy iPhone 4 S?



2012. okt. 20. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen T. 13 megapixel és snapdragon S4 proci! Én is egy ilyenre gyűjtök. A két magja erősebb, mint a One X tegrája.
2012. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Egyértelmű, hogy Xperia T.

Már mióta megláttam csorgatom rá a nyálam :D

Az Apple amúgy is sz*r, csak a marketing nagy körülötte.

2012. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én nem értek egyet az előttem szólókkal. Ezek közül a T jobban megéri, de 13mp felesleges egy telefonba. Miért? Mert egy jobb esetben 5mm-es lencsén nem tud bejönni annyi fény, hogy a 13mp-es kép jobb legyen mint egy 8mp-es. Max nagyobb lesz a mérete. De ha eddig gyűjtötték, szerintem gyűjts még egy kicsit és vegyél egy iPhone 5-öst.


iPhone 5 készülérő írtaml ;)

2012. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony , nagyobb a RAM-ja , bővíthető a memóriája az almával ellentétben , nagyobb a képernyője , jobb a kamerája , GHZ-ben is nagyobb , és ráadásul kicsivel még olcsóbb is . Az apple mellet annyi szól hogy nem annyira sérülékeny , és a vizet is jobban bírja , és népszerűbb , és kicsivel több alkalmazás van rá még , és a 4s tovább fog támogatás alatt maradni mind a Sony . Szerintem a Sony jobban megéri , de te tudod hogy neked mi a fontosabb .
2012. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sony az sokkal jobb, és a 13 mp az azért van, hogy amikor zoomolsz, ne vesszen a kép sok részletet, a hardvere sokkal erősebb, a képei is szebbek, és a kijelzője is, szóval szerintem mindenképp azt vedd.
2012. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Multigod97 ***** válasza:
De értsétek már meg, hogy nem minden a megapixeleken múlik, nem ér semmit, ha a lencsék szarok. A másik meg az, hogy attól nem lesz jobb valami, hogy nagyobb a kijelzője, én pl nevetségesnek tartom az egész Galaxy Note szériát
2012. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Sony-nak nem csak a kamerája a jobb , gyorsabb és jobb az ára , már leírtam , de ti apple fannok csak szajkózzátok hogy az Iphone a csúcs , nem mondom hogy rossz , de amit az előttem lévő írt annak nem sok értelme volt..
2012. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Almát felejtsd el... Drága, szar. Megveszed több százezer forintért, és utána ég az alkalmazásokhoz is fizetni kell.(ha nem jb-zel)
2012. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!