Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 (majd az új...

Nokia Lumia 610 (majd az új WP 7,8 op. Val) vagy Sony Ericsson Xperia mini/pro vagy Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
nokia párti vagyok és azt mondják hogy kb. 2 hónap és már lesz az új Windows Phone 7,8 op. és azzal már jobb lesz mint most (pl. lehet Bluetootholni) . A sonykat nem ismerem. Vélemények? Sony vagy Nokia?

2012. okt. 20. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tipom van és nagyon szeretem elég jó képeket csinál és nagyon gyors én is lány vagyok csak ajánlani tudom facebookozni imádok rajta és nem is drága
2012. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért nagyon örülök hogy egy Nokia ellenes paraszt az összes nokiás komentet végig lepontozta , véleményt kérdeztek és nem parasztkodási verseny volt ........
2012. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem xperia mini prom van én is lány vagyok és főleg netezésre használom, msn, skype, meg egyetemen és nagyon szeretem nem cserélném el. Jó képeket, videót csinál, spec nekem a kinézete is nagyon tetszik.

Én is nokia párti voltam, de ezzel a telefonnal sincs semmi gond. De ahogy érzed, csak szerintem ez egy elég jó telefon az árához képest.

2012. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De akkor a Lumia 710-et akkor úgy vegyem meg hogy majd az új WP 7.8-al? Tehát megvárjam amíg az megjelenik? mert így állítólag nem lehet se bluetoothoolni, na meg csengőhangot se beállítani...és mi a véleményetek h ilyen xy gsmből veszem? ezek újak? sose rendeltem még ilyen online áruházakból.... [link] igen tényleg egy árban van ezeken az oldalakon a 610 és a 710. Na akkor már a 610 kilőve, marad a 710 és és a két sony...a tipot azért részesítem előnyben mert android 4.0 van rajta az xperia mini-n meg 2.3 ha jól tudom... hát nagyon nem tudom dönteni....de kb. 2 hónap múlva akarok venni :)
2012. okt. 21. 10:32
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
A Lumia 610 egy rakás fos, jól tetted, hogy kizártad. És a k.urva anyját annak, aki mindenkit lepontozott.
2012. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Azért a 610 se annyira rossz , a különbség az hogy a 710 RAM ja 500 , a 610-é 256 , szóval ha egy játékot pl. futtatsz , és a parancs 500mb , akkor a nokia 610 , 2 szer kell végig vigye , vagyis lassabb . De ha most veszed a 710 est 2 hónap múlva úgyis fel tudod frissíteni windows 7.8 re , ha nem tévedek .
2012. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Értem, hát szerintem megvárom a két hónapot, mert egyenlőre még gyűjtenem is kell hozzá :) szerintetek mennyivel lesz drágább egy lumia 710 WP7.8-al?
2012. okt. 21. 12:12
 18/22 anonim ***** válasza:
Az xperia mini és mini pro -ra is kiadta már a sony a 4.0 ás androidot.
2012. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Attól hogy frissítik a windowsot rajta nem lesz drágább , ha lenne egy 2 éves lumia 710-ed , arra is egy fél óra alatt szabályosan fel tudnád rakni a WP 7.8-at ingyen , szóval ezt ne úgy képzeld el mintha a 710-nek egy új változatát adnák ki , ez csak egy rendszerfrissítés . Szóval ugyan annyi lesz , sőt , amikor kidobják a lumia 820-at és 920-at akkor még lehet hogy leesik az ára 40,000-re , de ha még lenne türelmed , kidobnak szilveszter-kór még két alsó-közép kategóriás telefont , azokon pedig wp 8 fog futni , és tovább tart a támogatása is , szóval tovább lesz ilyen hogy windows 8,1 ,8,2 , és a lumia 710 nél lehet hogy ez lesz az utólsó . És addig több pénzed is gyűlne .-:D
2012. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Várok, akár két hónapot is, nem sürgős annyira, eddig se volt okos telefonom, addig meg tényleg gyűlne még rá :) Nem vagyok az a nagy telefon mániás, a mostani is már 4 éve meg van. úgy érzem most fog eljönni majd az ideje hogy én is beújítsak egy okos telefont :) és akkor megfogadom a tanácsodat és WP8 ast veszek, remélem lesz olyan nokia mint a 710es, legalább is hasonló és elérhető árban is lesz :)
2012. okt. 21. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!