Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 (majd az új...

Nokia Lumia 610 (majd az új WP 7,8 op. Val) vagy Sony Ericsson Xperia mini/pro vagy Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
nokia párti vagyok és azt mondják hogy kb. 2 hónap és már lesz az új Windows Phone 7,8 op. és azzal már jobb lesz mint most (pl. lehet Bluetootholni) . A sonykat nem ismerem. Vélemények? Sony vagy Nokia?

2012. okt. 20. 23:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Csengőhangot lehet állítani Free Ringtones alkalmazást lekapod a piactérről,minden fent van leszedhető ingyen.Meg van vágva előre,ugyanis ez az egyik feltétele hogy csengőhangokhoz rakjon egy zenét,de ez hosszú történet,mindegy is.Bluetooth adatküldés nélkül én megvagyok,minek is nem is értem,de a 7.8-al azt is megoldják.Face a legjobban megoldott a WP.-knél.Úgy szinkronizálja a fiókodat a telefonnal mintha az a része lenne,nagyon jó.Lumia 710 fehérben,valami nőcis színű csempékkel,nagyon csajos tud lenni szerintem.Én még tavasszal vettem a 710esemet,és nem bántam meg,imádom,pedig 75ért sok féle Droid telefont lehetett volna venni.Minőséget kapsz kívül belül.Persze kicsit néha bosszantó a rendszer zártsága,de érdekes az iPhone pont ugyan ilyen,mégis istenítik.Sok a hasonlóság a két rendszer között.(iTunes=Zune,csengőhang feltételek,bluetooth)A 7.8 többek közt ezt a zártságot hivatott enyhíteni.Tehát szerintem 710-et vegyél.
2012. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Mindenféleképpen várok jövő éve elejéig, mert addigra még pénz is kell, meg tényleg kíváncsi vagyok milyen új telók lesznek. De ha nem lesz olyan amit akarok, akkor marad a nokia lumia 710 :)
2012. okt. 27. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!