Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy főzzek rom-ot?

Kisvuk29 kérdése:

Hogy főzzek rom-ot?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amit CWM-ből AROMA-val lehet telepíteni és felmegy zárt bl-re.Afféle módosított stock vagy főzött lenne.Megvan minden app,boot hang/animáció és egyéb,de ezt össze kell rakni egy egésszé.És az sem lenne utolsó,hogy AROMA-ban lehetne választani extra appokat.

2012. okt. 22. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről szerintem jobb lenne az xda fórumon kérdezned. De egy kevésbé szép megoldás, ha csinálsz egy nandroid mentést, és azt nevezed főzött ROM-nak. Csak ne szedd ki az időbélyeges mappából.
2012. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem jó,mert nem telepíthető Aroma-val CWM-ből.Találtam rá megoldást,de azt nem nyitja meg a firefox.
2012. okt. 22. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem telepíthető Aroma segítségével az tény, de jobb mint a semmi. Ez talán segít:

[link]

2012. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak olyasmit akarok,mint a Real ICS ami szintén erősen van módosítva.
2012. okt. 22. 11:44
 5/6 kanalasgyilkos válasza:
Hát szerintem, főzd meg lábosban.
2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy poén.Tudod,hogy így nevezik magyarul.
2012. okt. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!