Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell e a "megszokott" bizonyos...

Kell e a "megszokott" bizonyos első töltés?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy LG KP500-as telefont.

Este 9 óra óta töltőn van, s azt szeretném megkérdezni, hogy a Litium-ion akksiknál is kell e az a bizony 16 órás első töltés.


2009. aug. 9. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem LGkp501-m van ,de sose toltottem tovabb 2 oranal es az akumlatorja jol birja:) 4-5napig. Egyebkent a www.videosmart.hu - n lattam egy videot , amibe azt mondtak ,h NEM , HOGY NEM KELL TOLTENI A TELEFONT SOKAIG , DE karOS IS!!!
2009. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. aug. 9. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A li-iont nem kell formázni. A saját töltésvezérlő ami az akkupakkba van építve lekezeli a töltést, így nem kell aggódnod mélykisütés vagy túltöltés miatt. Ideális "szőkenős" megoldás.
2009. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
ugyan szőkenős megoldás, de nem árt erre s efigyelni néha, és mondjuk úgy, nincs akkora szerepe, de ártani nem árt
2009. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak 2 tipp az LG KP500-ashoz: cseréltesd ki benne a mikrofont, mert ki fog égni... Ne hagyj 100nál több sms-t a beérkező üzeneteknél, mert lefagy az egész 5 percenként.
2009. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!