Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkaptam az újtelefonomat...

Megkaptam az újtelefonomat ma, és az aku csak egy fokozatot merült. Most tegyem fel töltőre vagy még merítsem lejebb és úgy töltsem fel maxig? . Mert úgy hallottam fontos az első töltés!

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad. Tedd töltőre aztán ha feltöltött vedd le.
2010. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
ma már a telefonokat nem kell teljesen lemeríteni töltsd fel és telefonálj!!:)
2010. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondják a válaszolók, nem kell meríteni, sőt amikor akarod rátölthetsz, de ne hagyd teljesen kikapcsolásig lemerülni.


Az első töltés nem számít (már). Azok az akkuk már jó pár éve csak emlék formájában léteznek amit formázni kellett a memória effektus hatásának elkerülésére.

2010. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj hogy a corbymat nem azonnal tettem fel tölteni?...Hanem egy picit lemeírtettem és aztán(:
2010. máj. 27. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!