Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül deaktiváltam a...

Véletlenül deaktiváltam a Viberem. (Deactive account>continue) Valaki esetleg nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Próbáltam: letöröltem,visszatöltöttem, küldött kódot, nem fogadta el, letöröltem, majd ismét visszatöltöttem nem küldött kódot a "no code"-re kattintottam és hívásban a Viber mondott egy kódot, azt sem fogadta el, szóval letöröltem a Vibert és jelenleg kikapcsoltam a telefont..

Előre is köszönöm a segítségeteket



#Viber #Deactive account
2012. okt. 23. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad? Valami menün belüli beállítás? Ha igen, akkor nézz szét ugyanott jobban, hátha van 1 undeactive(active) account-os rész.. :D
2012. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

felkeltem és ránéztem a Viberre, és elkattoltam és mire tényleg fel is ébredtem rájöttem,hogy elcsesztem.. :(

Most letöltöttem újra és nem tudom hasznáni,mert nem ad kódot sehogy se..Tipp?

2012. okt. 23. 09:36
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és mikor ez történt kiírta: " Pressing "continue" will remove your data from Viber and deactive Viber on this device" és én véletlen a continue-ra kattintottam :(((

Légyszi segítsetek

2012. okt. 23. 10:42
 4/5 anonim válasza:
Szija!!! Én is nagyon elcsesztem...teljesen véletlen kattintottam rá...:((( Sikerült már megoldanod a problémát?!!!Ha igen leirnád hogyan?
2012. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haat en is megszenvedtem vele rendesen! Nem tudom neked milyen telefonod van nekem iphone 3gs es azon ugy csinaltam hogy letoroltem a Vibert majd ujra letoltottem es kuldenie kellett volna egy kodot de nem kuldott igy felhivtam a vibert ahol diktaltak egy kodot,kiprobaltam a diktalt kodot de nem engedett be vele. Vegul minekutana 3x-4x le es visszatoltottem meguntam a gonosz jatszmat es magamtol kitalaltam egy kodot ,amit beirtam es onnantol kezdve ujra mukodik :D Szerintem probald meg ezt Te is es ne haragudj a kesoi valaszert!
2012. dec. 12. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!