Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Ot-995. mit csináljak?

Alcatel Ot-995. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy 3 hónapja vettem egy ilyen telót...és most 2 napja elkezdett vibrálni a kijelzője és fehér csíkos/kockás...voltam bent a T-mobilnál és azt mondták h azért van mert túl van terhelve a memóriája és állítsam le a futó nem használt alkalmazásokat meg telepítsem újra a szoftvert...na az alkalmazásokat le is állítottam de a szoftvert nem raktam újra mert 1. nem is tudom h h kell(vagyis a tmobilnál azt mondták h az alcatel vagy az android honlapjáról), 2. egyik ismerősöm azt mondta h ha teljesen újratelepítem elveszítem a garanciát...viszont mostmár folyamatosan vibrál a kijelzőm ami eddig ilyen 2-3 perces dolog volt és utána visszaállt...mit csináljak vele? vagy ilyenkor a szervíznek mi a kötelessége?

2012. okt. 24. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Áthajintották a fejed.

Kijelző csere.

2012. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hard resetet megpróbálhatod (Hangerő fel+power gomb nyomva tartani, kikapcsolt állapotban két vibrálásig), de ez szinte száz százalék, hogy hardveres hiba. Magyarul T-mobilban vagy átb*sztak, vagy csak simán síkhülyék voltak ott. Egyik sem egy meglepő változat. Menj vissza és üsd őket addig amíg el nem viszik szervizbe.
2012. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Részvétem!!Én úgy kaptam h belül karcos volt a kijelző!sajnos későn vettem észre kicserélték a kijelzőt profi munkát végeztek rajt most belül poros jön fel a kijelző kamerába folt a keretet úgy szették le h feszegetés nyomokkal van tele :D és a legelső szerviznél már rám akarták fogni h sérülést lát az egyik csavaron mondom én meg a köcsög fejeden :D nekem is vibrál a háttér világítás de csak időnként fogyasztokkal is próbálkoztam de nem ttudják ki cserélni nincst itt szerviz köcsög temax csinálja ne vegyél többet tmobilba semmit főleg ne alcatelt :D
2012. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elment a telefonom vmi központba...majd kiderül h mit alkotnak vele
2012. okt. 29. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!