Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont, nekem most van egy xperia x10 mini de eléggé szarrá ment mert magától kikapcsol és lemerül. Ezért akarok egy újat de még nincs ötletem milyet... valami cukit de ugyanakkor csajosat. Nem tudtok valamit ajánlani.? Az ár mindegy és valami olyat akarok ami oldalra csúsztathatós, érintőképernyős és ha lehet androidos.

Válaszokat előre köszönöm :)

14/L


2012. okt. 25. 19:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
samsung galaxy s III.
2012. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nokia N7 rakatsz rea androidot.
2012. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A samsung galaxy s III nagyon tetszik csak nem hiszem hogy megkapom de n7es nem igazán jön be... :)
2012. okt. 25. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Az N7-re hiába lehet droidot tenni, attól még szerintem 1 14éves lány nem fog nekiállni csak azért, hogy Androidja legyen.

Amúgy nézz utána az S3 mininek, körülbelül 85-90-be fog kerülni, hardverileg gyengébb lesz, körülbelül az S2 szintjét hozza, de külsőleg S3, csak 4"-ban(wvga-s kijelző).

Amúgy qwerty-s telefon kevés van Androidból, amely nálunk kapható hivatalosan is. Talán az Xperia Mini pro volt az egyetlen hivatalos boltból kapható készülék.

2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudok egy jót

Xperia pro

8Mp kamera

1GHZ processzor

qwerty-t!

Igaz nem egy mai darab

de nem rosszabb bármelyik középkategóriás telónál

és van belölle piros!

2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
iphone 5, azzal nagyon menő képeket tudsz majd készíteni a vécében, terméeszetesen a "fészre". ( Ha nagyon ki karsz velem cseszni, hát akkor dislikeold a válaszzom ; )
2012. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Xperia S vagy Galaxy S II.
2012. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sony Xperia T! 13 mp kamera, android és szép kijelző.
2012. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
xperia t ( ez jobb a galaxy s3-nál), xperia s ( ez meg jobb a galaxy s2-nél, olcsóbban meg xperia sola, xperia pro.
2012. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 21:08kor válaszoló tudod én nem az a fajta lány vagyok akinek az a legfontosabb hogy milyen képet dobjon fel facre mert nekem ennyi idősen a tanulás a legfontosabb és amelyik tizenéves emiatt elítél hát sajnálom ;) és különben sem akarok Iphone mert az egy nagy sz..! nah mind....

19:55kor válaszoló hát köszönöm szépen utána nézek annyiban még tudnál nekem segíteni hogy hol tudok ilyen színes, mintás hátlapokat venni.? :) Ilyesmire gondolok:

[link]

2012. okt. 26. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!