Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon lehet igy netezni?

Telefonon lehet igy netezni?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi h ha a telefonomon nem a szolgáltatói (vodás) netet használom hanem csatlakozom valaki wifi-jére és így töltök le és nézelődök Fb-n, akkor az az én mobilszámlámat megterheli-e vagy nem ?

2012. okt. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem terheli mivel nincs szolgáltatás sem ha lógsz valaki wifién de hogy 100% ne menjen a lóvéd állitsd offlinra
2012. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mobilnetet használsz, vagy wifit, egyik nem függ a másiktól. Csak ne keverd össze, hogy wifi helyett mobilnetről menj fel véletlenül. Fordított esetben nem probléma. :)
2012. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat! :)

most vettem olyan telót ami rendes netezésre is való, és a 100 mega forgalmamat nem akarom túllépni, de rengeteget töltöttem le wifiről és kicsit beparáztam igy utólag :)))))

2012. okt. 25. 21:27
 4/4 Sándor G ***** válasza:

Én is a szomszéd wifijét használtam eddig, az E71 Nokiámon.

De mivel sokszor ledobta magát a routerről, szakadozott, vettem hát egy relax-net M.előfizetést a T-mobile nál, nagyon gyors és stabil lett.

A gépen xp.vel 3,6Mbit/s.- 7Mbit/s. szinte mindig gyors, volt már 8Mbit/s. is.

Amikor a teloba rakom a net kártyát, 2-2,8Mbit/s. ez is elég jó, és még a várostól távolabb 8-10km.is jól működik, 3,5G háló szinte mindig rendelkezésre áll,

Kicsit drága havi 4ez.ft,ért, de a Vodánál, +UPC kábeles net-nél sokkal stabilabb megbízhatóbb, és gyorsabb.

csak ajánlani tudom.

2012. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!