Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok milyen mobiltele...

Picike98 kérdése:

Mit gondoltok milyen mobiltelefon a Sony Xperia U? Ilyet szeretnék venni de nem tudom hogy jó e. Akinek ilyen mobilja van irjon mit tud a mobilról.

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatod hogy milyen mobiltelefon a Sony Xperia U irj bátran :) Várom kommentedet :) :* Előre is köszönöm a válaszokat :)

2012. okt. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyors, jó készülék.Szép kijelző stb, de ezt bárhol megtalálod, pl mobilarena.hu

Tapasztalat: Most jött ki rá az ICS, nekem egyetlen rossz tapasztalatom ezzel, hogy már nincs képernyő mentés funkció. A sáv alul továbbra sem kapcsolható ki, (este kicsit zavaró tud lenni ha leveszem a fényerőt akkor is). Nappal egyébként nem zavar.Ha filmet akarsz nézni rajta, ne ezt válaszd, ebben összesen 5,5GB memória van,dropbox ingyen online tárhellyel kiegészítheted 8GBra.Vannak más tárhelyek is. Üzemidő lehetne jobb, naponta töltöm, de használom is rendesen.Szép képeket csinál, de persze nem fényképezőgép. Videóra nem használom, arra elég gyenge szerintem. Ha kivancsi vagy még valamire, írj.

2012. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Osztálytársamnak ilyen van és neki hibátlanul működik és szereti azt a telefont:)

Én is meggondoltam volna hogy ilyet vegyek, de helyette Samsung Galaxy S-t vettem :) de csak a kinézete miatt

2012. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi az az ICS? Plusz memória? Vagy mire jó?
2012. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 28. 20:56
 5/5 Halfman01 válasza:

Az ICS (ice cream sandwich) az androidos mobiloknak az egyik verziója. Jelen esetben a 4.0.4-es verzió.


(Nem kell meglepődni ezen, nem ez az első ilyen "fura" nevű verzió náluk... Én a Gingerbread (2.3.x) és a jelly bean (most dobták piacra 4.1) mellett már meg sem lepődök xD )természetesen több is volt most csak a példa kedvéért írtam)

2012. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!