Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra várható több jó...

Mikorra várható több jó alkalmazás a windows phone marketplace-ra?

Figyelt kérdés

Most olyan kevés jó app van rajta és alig van rajta pár jó játék is. Jelenleg nagyon sok jó kiválló app és játék van google play-en mint a wp piacterén...

Mikorra várható, hogy több jobb játékok appok legyenek a windows phone piacterén is mint a az android google play-én?

A kérdés adott :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

És meg éri venni most Nokia Lumia 710-et?



2012. okt. 27. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"de szerintem nem."


DE! Nem keverem a WP8-al.


100% hogy lesz Bluetooth fájl küldés a 7.8-al!

2012. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az Ms nagyon csendben van a 7.8-al kapcsolatban..

Megjelenik a WP8. és a WP7 cuccai futnak majd rajta. Namost mivel a WP8 sikeres lesz, az előre beharangozott Lumia 920,820, HTC 8x Samsung ative s-el, így sokan fognak fejleszteni, de ahhoz, hogy a fejlesztésekből legyen bevétele a fejlesztőknek, így nem csak WP8-ra fejlesztenek, mert WP8-on lesz kezdésként 5 készülék ami futtatja. Így ésszerűbb lenne a WP7-es készülékekre írni dolgokat és a WP8 felhasználók is tudnak majd használni appokat. Amihez pedig erősebb hardver kell, azt csak a 8-asok tudják majd letölteni. És akkor a 7-esek is letöltik, és a 8-asok is. Úgy gondolom a 7-es verzióból kelt el annyi, hogy megtérüljön egy app fejlesztés. Legalább is számomra ez a logikus.

2012. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavasszal vettem 710-et.Nincs előítéletem,csak érzésről,és tapasztalatról beszélek.Tegnap mutatta ismerősöm az új Htc vmi 2 magos androidját.Mondom megnézem.Ugyanolyan gyorsan próbáltam kezelni mint a WP-t,és megakadt.Nem léptem be sehova,csak a menüben,meg a kezdőlapokon barangoltam,olyan gyorsasággal amit megszoktam a lumiámon.Le kellet lassítani a mozdulataimat.Olyan bizonytalan érzés volt.Ez persze nem a telefon hibája.Nagyon jó telefon (lenne).Azt hiszem a kényelmetlen szó a legjobb rá mit éreztem a Wp-hez szokva.Nem hiszem hogy valaha venni fogok droidos telefont.Nem tudnám megszokni a Wp után.
2012. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat :) mentek a zöld kezek :D
2012. okt. 28. 17:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerről (8 & 7.8) amúgy majd ma este tudunk meg talán többet, ma debütál az új Windows
2012. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
tudnál linket küldeni? vagy írni róla? köszi :)
2012. okt. 29. 12:10
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Este hatkor: [link]
2012. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. okt. 29. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!