Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem ajánlani ilyen...

Tudtok nekem ajánlani ilyen leírású telefonokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

-érintőképernyős,de van neki külön billentyűzete is

-Van rajta Wi-fi

-4.2 vagy 5 megapixeles a fényképezője

-Van rajta GPS

-Nem túl drága

-Nem megy hamar tönkre

-sok tárhely van rajta

-Tv be vagy kimenet lehetséges

-Van ingyenes facebook,youtube

-lehet rá tölteni játékokat

Valaki tudna nekem ajánlani ilyesmi okos telefont? Vagy a sajátját ha belinkelné(képpel,leírással) együtt hátha az megtetszik.Csak kellene egy új telefon,de mostmár egy okos,mert tönkrement ami eddig volt és nem tudok választani.Jó lenne ha ez a telefon fajta,amit belinkeltek nekem nem lenne 80-90.000Ft feletti áron.Nagyon szépen köszönöm! :) (És szeretném kérni,hogy mindenki linkeljen nekem aki csak tud ajánlani nekem ilyen telefont,és mellőzzetek a hü...e megjegyzésektől.Köszönöm.)



2012. okt. 28. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sony Ericcson Xperia Mini Pro.

-Van rajta wifi-igen

-4.2 vagy 5 megapxieles fényképezője- 5 megapixeles kamera, HD videófelvétel, VAKU

-Van rajta GPS-igen

-Nem túl drága-***LINK ALUL***

-Nem megy hamar tönkre- egy iPhone 5 is tönkremehet egy nap alatt, ha földhözvágod....Egyébként a mai telefonok nem olyan strapabíroak mint régen

-sok tárhely van rajta-320 MB telefonmemória, Micro SD kártával 32GB-ig bővítheted

-Tv be vagy kimenet lehetésges-ha a HDMI kébelre gondolsz, akor NINCS

-Van ingyen facebook, youtube-***LEGALUL***

-lehet rá tölteni játékokat



Ingyen Facebook, és Youtube nincs egyik telefonom sem! Ha wifi-ről csatlakozol, vagy van előfizetésed, akkor tudsz.



ÁR: [link]


TESZT: [link]



Ha hasznosnak találtad a válaszom, nyomjj egy felfelé mutató zöld kezecskét! ;)


~Továbbbi szép napot: Kenny

2012. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! nagyon aranyos vagy,szerintem bele szerettem ebbe a telefonbaa *-* :D Minden jót! Megy a "zöld felfelé mutató kezecske" :))
2012. okt. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!