Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon és...

Melyik a jobb telefon és miért? Nokia 5800 vagy xperia x8?

Figyelt kérdés
indoklást is kérnék, köszönöm! OFFOT NE csak erre a két telefonra vagyok kíváncsi, nem venni szeretném őket!
2012. okt. 29. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik se mai készülék, ráadásul teljesen különböző, más az oprendszer is. Symbian vs Android

Kezelhetőségben (szerintem) az android sokkal jobb, de a N5800 talán stabilabb.


[link]


Egy érintőképernyős telefonnál talán a kijelző az egyik szempont.

A Nokia rezisztív (nyomkodni kell), a SE kapacítiv kijelzős (elég érinteni) felhasználói élményben ez a jobb,

de a kijelző felbontásban a Nokia jobb 360 x 640 vs 320 x 480.


A processzor sebességet felesleges összehasonlítani a különböző oprendszer miatt, a symbiannak kevesebb is elég a müködéshez.

A SE X8 már androidos készülékek közt egy elavult modell (hiába fiatalabb a Nokiánál).



Ha csak telefonálásra, és néhány program, játék érdekel, akkor N5800;

ha megbarátkozol a (manapság már) gyenge hardver lehetőségeivel, és az android elönyeit szeretnéd akkor X8.



Mire szeretnéd használni? Mik az elvárásaid?

2012. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem x8am van, 2.3.7-es androiddal cyanogen moddal használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve ha csak húzott procival is de rendben van a teló. haveromnak nokiája van és nagyon fent hordja a pofáját hogy az a legjobb teló stb., hogy még az iphone 3 nál is jobb meg minden, pedig életében nem fogott még a kezében se xperiát, se iphonet....
2012. nov. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!