Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon 3G net van. és...

A telefonomon 3G net van. és persze korlátlan. Nem tudom megnyitni valamiért a facebookot. Beírom a keresőbe és elkezd tölteni de aztán abba hagyja és kiírja hogy a weblap elérhető pedig net az van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Galaxy Acem van..és minden más oldalt megnyit csak azt nem. Lehet azért van mert túl sokat használtam?
2012. okt. 29. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*nem elérhető
2012. okt. 29. 21:21
 2/3 anonim válasza:

tedd fel a telódra

[link]

2012. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A telefonomon 3G net van"


Ilyen nem létezik. Olyan van, hogy mobilinternet. Megfelelő lefedettség és beállítás esetén 3G, egyébként GMS hálózatot használ a telefonod.


"Beírom a keresőbe és elkezd tölteni de aztán abba hagyja és kiírja hogy a weblap elérhető pedig net az van"


Mit írsz be egészen pontosan?


"Lehet azért van mert túl sokat használtam?"

Nem.


Egyébként ha nem akarsz vesződni a böngészővel akkor telepítsd az első válaszoló által javasolt facebook alkalmazást.

2012. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!