Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam?...

Melyik mobilt válasszam? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Legelőször, Samsung Galaxy Ace -t akartam venni, mikor még csak az üzletben nézegettem a készülékeket.Aztán elkezdtem más telefonok után is keresgélni a neten,teszteket olvasgatni. Kizártam az Ace - t mert úgy véltem,(és mondták mások is), hogy találok jobbakat ebben az árkategóriában. Kialakult hát egy top 5-ös listám, amelyben a következő telefonok szerepelnek: Motorola defy mini; Htc Salsa; Lg e510 Optimus; Hauwei Y200; Htc Desire C. Hosszas utána olvasgatás után kizártam a Salsát és a defy minit. Ezek azok, amik tutira nem kellenek. A fennmaradó három között vacilálok, de kezdek abban is biztos lenni, hogy az lg-t is kizárom.

Ahogy nézegettem a teszteket, a gyorsaság és a képernyő minőségéért kell aggódnom... A mostani telefonom kis idő után rettenetesen belassult, tehát telefon vétel előtt nagyon utánanézek az ilyeneknek...

A kérdésem végtére is az lenne, hogy melyik telefont ajánljátok? Esetleg valaki, akinek olyan telefonja van, ami a felsoroltak közt szerepel, milyen érvet/ellenérvet tud felhozni hogy mért ne azt, v azt a telefont válasszam. alapból lassú - e, belassul-e, rossz felbontású- e a képernyő stb?

A véleményeteket kérem.

Előre is köszönöm! :)



2012. okt. 29. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha ebben az árkategóriában tudtok ajánlani tutira jó, és legfőképpen tutira gyors telefonokat, azt is szívesen fogadom :DD
2012. okt. 29. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
xperia tipo, sony live with walkman, alcatel ot-995
2012. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Megnéztem őket:D Amúgy olyan Sony van a nővéremnek, nekem is tetszett, de aztán mondta, h neki is belassult...
2012. okt. 31. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
xperia sola.
2012. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii :) Megnézem a tesztjét :D
2012. nov. 1. 00:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül Lg Ooptimust választottam, nem bántam meg, nagyon szeretem :D
2012. dec. 29. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:

optimus?


Nézz meg vele pár videót itt, pl. indavideo, aztán nézzen meg a nővéred is a sajátján is...

2012. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!