Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem...

Pv98 kérdése:

Szerintetek melyiket vegyem meg? Sony ericsson xperia arc s vs. Alcatel ot 995?

Figyelt kérdés

Segítsetek hogy melyiket vegyem meg mert nem tudok dönteni és mindkettőről hallottam jót is rosszat is.:)

Köszi:)



2012. okt. 30. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Erősebb hardver, úgyhogy gyorsabb. Kezeli az 1080p-s videókat is. Az Alcatelnél nagyobb felbontású a kijelzője. Ez csak így nagy vonalakban. A részletes specifikációkat most nincs időm leírni, de hidd el erősebb mint a másik kettő.
2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2012. okt. 31. 14:57
 13/19 anonim ***** válasza:
ALCATELT NE VEGYÉL! engem is itt beszéltek rá, nagyon megbántam h nem az arc s-t vettem.állandóan lefagy,laggol,újraindul, az előlapi kamera miatt se vedd, mert ami ebben van az szerintem MINŐSÍTHETETLEN. de ha nemakarsz plusz 20at fizetni ne tedd de szerintem megéri.
2012. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

szóval akkor azt mondod hogy az alcatel nem jó de az arc s igen?..:OOO

kicsit fura vélemények vannak akkor mert pont az ellentétét írták le..hát kössz szépen mindenki.

utolsó neked meg télleg köszönöm hogy figyelmeztettél..:)

2012. nov. 2. 20:25
 15/19 anonim válasza:
Figyelj, felmész arra a webhelyre pl:t—mobile ra., vagy ahol ezt a 2 készüléket meglejet vásárolni, megnézed a teljesítményét a telefonoknak, ás megbizonyosodsz arról hogy melyiket veszed meg.Ez szerintem logikus!
2012. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Meglehet*
2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Egyszerűen olyan weblapra mész, ahol mind a 2telefont meglehet vásárolni, megnézed a teljesítményét, és szerinteü onnan dönteni nem nehéz.
2012. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Előszöris, ahol meglehet vásárolni a két készüléket, megnézed a teljesítményüket, és választassz, azt elhiszem hogy sok mindent halottál mindenkitől a telefonnal kapcsolatba, azt is érdemes meghallgatni.
2012. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én speciel már egy éve arc-s tulajdonos vagyok, én meg vagyok elégedve a készülékkel, a sony rendesen foglalkozik az ügyfeleivel, gyakran ad ki frissítéseket és javításokat a szoftverére, ami kedves gesztus tőle, valamint, hogy még foglalkozik a régebbi készülékekkel is.

Azon kívül hogy egy anno drága telefonból kispórolták az előlapi kamerát szomorú, mert más telefonokban pedig benne volt, de ettől függetlenül nem rossz telefon, én speciel nagyon meg vagyok elégedve a kamerával, tényleg szép képet készít. Talán az egyetlen baj, hogy nagyon hamar merül, de ekkora kijelzőnél ez nem olyan meglepő.

2012. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!