Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung omnia i900 hiba?

Samsung omnia i900 hiba?

Figyelt kérdés
Lemerült az akkumlátora.Feltettem töltőre kb 3percig a piros led felül világit aztán ki alszik.Próbáltam bekapcsolni de nem megy.Ahogy lemerült azonnal feltettem töltőre.
2012. okt. 30. 20:58
 1/2 Mikó Mesi válasza:
Hogy mi a hibája? Minden! Kezdjük ott hogy Windovs-os.. Nem ér semmit azon kívűl hogy tele van programokkal ami tök felesleges mert csak a helyet foglalja. Nem lehet rá játékot letölteni..A nokia egyik verzióját utánozták le csak szar verzióban(nokia C7 vagy C6 nem tudom pontosan)...És még egy szaros hangfelvételt sem lehet vele csinálni..a másik meg hogy nem kell sok idő csak kb. egy nap és már a hátlapja akkor is leesik ha hozzá sem érsz.. Folytatnám a samsung omnia i900 hibáit de inkább azt mondom ne akarj olyat mer egy nagy rakás szar enyhén fogalmazva..de még van egy egyfolytában lefagy olyan mint a számítógép..
2013. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mikó Mesi válasza:
Nah igen ez a másik hogy feltesszük töltőre és nem csinálunk vele semmit és nem tölt nem kapcsol be ezért szar... És még van jó pár ok.. Meg szerintem ennek az aksia egy az egyben szar!!!! Én mikor megkaptam már akkor nem töltött csatlakozási hiba valószínűleg vagy nem szar és kész!!!!
2013. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!