Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a belső tulajdonság, belső érték számotokra?

Figyelt kérdés
Várom hölgyek vagy fiatal de érett lányok válaszait. Köszönöm előre is.
2012. okt. 6. 16:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Legfontosabb! A külsőbe utólag szerettem bele. 3 éve tartó, első kapcsolatom

18/L

2012. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Hosszú távú kapcsolatnál legalább annyira, mint a külső. De még rövid távúnál is számít valamennyit, mert legalább arra a rövid időre viselkedjen normálisan.


Nekem legalább illúzióromboló.. nem, inkább lelombozó az, ha valami nagyon nincs rendben vele stílusra, viselkedésre.

2012. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva van: először a külsejébe tudok "beleszeretni", bár az csak egy vonzalom, feltétel.


Ha nincs meg, akkor nem haladhatunk tovább, esetleg barát lesz az illetőből. :)

Később jön a belső megszeretése, ez viszont szintén elengedhetetlen a jó kapcsolathoz!

2012. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
szex a fontos.
2012. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
A szex is fontos. Az már következménye az előbbi kettőnek. De nyilván nem jó a szex egy olyannal, aki nem tetszik + nem úgy csinálja, ahogy én szeretem.
2012. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Én is először a belsejébe szerettem bele,aztán a külsejébe.1,5éve jól működő kapcsolat,ráadásul először csak haverok voltunk,aztán egymásba szerettünk :)
2012. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Csak hosszú távú kapcsolatban gondolkodom, úgyhogy nagyon fontos, minden a személyiségből fakad. Én szintén egy barátommal jöttem össze, külsőleg talán nem sok nőt vonzana, de én imádom.:)
2012. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

férfi vagyok, de a szélesebb látókör érdekében elmondom a véleményem:

a legtöbb lány nem fogja elismerni hogy neki csak a külső számít, vagy sokkal inkább az számít mint a belső - már ha a belsőt komolyan gondolod, és nem a giccses idézetek szintjén.


belső alatt annyit értenek hogy legyél humoros(szórakoztasd), legyél kedves(ne szúrd hason konyhakéssel) meg határozott (bunkó)és kész. ha találsz 1 ritka értelmes lányt akinek tényleg vannak jogos elvárásai mert maga is igényes jellemű, akkor le kell csapni rá.


nagyon felszínes elvárásaik vannak, ezek sem tudatosak, csak ösztönszerűek. inkább külsőre mennek. ezért látod az olyanokat, aki veri a párját meg fojtogatja, de x éve együtt vannak, mert izé, a józsi 197 centi 115 kiló meg eltart. inkább státusszimbólum a pasi minősége, mindegy kivel vannak együtt, 5 perc alatt beleszeretnek abba is akit a diszkó wcjében...


persze ez csak az én szubjektív meglátásom, mert folyton kikosaraztak, átvertek, nem vagyok sikeres a nőknél, soha nem volt barátnőm, soha nem is lesz, mert egy bunkó fráter vagyok... :)

2012. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Belső??? Röhög a vakbelem! Most komolyan azt várod, hogy beismerjék itt neked a nők. Sosem fogják, valami megmagyarázhatatlan kényszer van bennük, hogy állandóan ezt hazudják ( képzeld ha megtennék, lesüllyednének a férfiak szintjére és hát tudjuk, hogy ők sokkal "jobbak" mint mi, hisz amikor megcsalnak minket az is a mi hiábánk meg úgy általában minden) de aki nem tök hülye és nyitott szemmel jár-kel az látja, hogy ez bizony csak elenyésző kisebbségre igaz.
2012. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Na akkor két utolsó. Én nő vagyok, és beismerem, hogy soha össze nem jönnék olyannal, aki külsőleg nem tetszik. De olyannal sem, aki belsőleg nem megfelelő, problémás, hisztis, stb.


Viszont: Azért tagadják a nők, mert az eddigi évszázadok során egy olyan élethelyzetbe voltak kényszerítve, amelyben elegendő volt, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél. Legyen rendes, és tartsa el a nőt, ennyi. Ha valaki külső alapján válogatott volna, azonnal le...-zák.


"férfi vagyok, de a szélesebb látókör érdekében elmondom a véleményem:

a legtöbb lány nem fogja elismerni hogy neki csak a külső számít, vagy sokkal inkább az számít mint a belső - már ha a belsőt komolyan gondolod, és nem a giccses idézetek szintjén."


Azért nem ismerik be, mert ezeket a lányokat felszínesnek tartják. Mellesleg a férfiak önérzete nehezen viseli, ha "csak" arra, úgy kellenek, ha nem fantasztikus belső értékeiket dicsérik. Tapasztalat. :)


"belső alatt annyit értenek hogy legyél humoros(szórakoztasd), legyél kedves(ne szúrd hason konyhakéssel) meg határozott (bunkó)és kész."


Nagyjából. Meg legyen viszonylag értelmes. A határozott annyira nem számít (illetve pontosítanám: én nagyon határozott jellem vagyok- ne akarjon irányítani, versengeni velem, de a maga szintjén legyen határozott- de inkább a tartás, kiegyensúlyozottság szót használnám ide. Határozottnak nem feltétlenül kell lennie: csak ne legyen nyafogó, negatív, depressziós, hisztis, kapcsolatfüggő, olyan, akit állandóan "meg kell menteni", vigasztalni kell- ellenben legyen üdítő, szórakoztató, vicces, laza, stb.) Nem hátrány, ha értelmesebb dolgokról is el tudunk beszélgetni. Ha mégsem, akkor megoldom mással.


"ha találsz 1 ritka értelmes lányt akinek tényleg vannak jogos elvárásai mert maga is igényes jellemű, akkor le kell csapni rá.

nagyon felszínes elvárásaik vannak, ezek sem tudatosak, csak ösztönszerűek. inkább külsőre mennek. ezért látod az olyanokat, aki veri a párját meg fojtogatja, de x éve együtt vannak, mert izé, a józsi 197 centi 115 kiló meg eltart."


Fúj. :D Nekem 70 kg felett bele sem fér.

Az anyagi helyzet szinte mellékes (ne én tartsam ki), mert van pénzem.

Mellesleg, én meg rengeteg olyan pasit látok sok éve őket porig alázó nőkkel, akik csak azért vannak a csajjal (aki ráadásul csalja őket zsinórban), mert "olyan jó nő". Erről ennyit.


"inkább státusszimbólum a pasi minősége, mindegy kivel vannak együtt, 5 perc alatt beleszeretnek abba is akit a diszkó wcjében..."


Részben. Biztos nekünk is státusszimbólum egy dekoratív hím egyed. De aki valóban az (mármint elég dekoratív), az 5 perc alatt is megtetszhet, jogos.


"persze ez csak az én szubjektív meglátásom, mert folyton kikosaraztak, átvertek, nem vagyok sikeres a nőknél, soha nem volt barátnőm, soha nem is lesz, mert egy bunkó fráter vagyok... :)"


Őszintén sajnálom. :)

2012. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!