Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
nem kell nagy csak zenehalgatásra,sms,hívásra használom , mive én telefont akarok nem robotot. suliba vinném unaloműzésre, és dicsekednék vele hogy én ezzel is beérem(az egyik osztálytársam nyafog hogy legyen neki androindja), na meg persze hívásra használnám MIVEL EGY TELEFON ARRA VALÓ!
2012. nov. 2. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nokia C5-03 ?
2012. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző írt: Régi, rossz, lassú.


Ha androidosat akarsz, akkor Huawei Ascend Y200, ha nem, akkor pedig széles skálán válogathatsz a szarabbnál szarabb kis kijelzőjű lassú, "buta" telefonokban, és ha kinézetre megtetszik valamelyik, akkor megveszed.

2012. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
melyik szolgáltatónál lehet ilyet kapni?
2012. nov. 2. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenekre szerintem is a legmegfelelőbb egy Huawei Ascend Y.

Mindhárom szolgáltatónál kb.30ezer.

2012. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huawei ascend y200, vagy xperia tipo egy kicsit drágábban, mind a kettő nagyon megéri az árát, ha meg butaphone-t szeretnél, akkor mindenjik jó, ahogy azt Kenny már leírta.:)
2012. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!