Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 vagy Sony...

Alcatel OT-995 vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Ez a két telefon van,ami tetszik,de nem tudom,hogy melyiket válasszam.A Sony nagy márka,volt is már Sony telefonom,de sokan azt mondják,hogy az Alcatel nem olyan mint régen volt,mostmár tud jó telefonokat csinálni.Tapasztalatokat,vélemények várok.

2012. nov. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy Sola.
2012. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nos én nemrég vettem egy Sony telefont az xperia P-t. Csak ajánlani tudom. Zseniális az összetétel, a kép és hangminőség, nagyon érzékeny az érintőkijelző, nem kell ütögetni, mint másoknál láttam. Zseniális. Én mindenképpen ezt ajánlom neked, az Alcatelt nem túlzottan. Keresztanyámnak van egy kb. kétéves alcatele és már dobhatja is ki..
2012. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Az alcatel is jó, de az xperia u az jobb, szóval mindenképp az u-t vedd, és ha tapasztalatokra vagy kíváncsi, akkor üzenj nyugodtan privátban, mert nekem xperia u-m van, és nagyon jó.
2012. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!