Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet 50. 000Ft alatt...

Hol lehet 50. 000Ft alatt Sony Xperia u-t venni?

Figyelt kérdés
Sokan írják,hogy van 50.000 alatt,de én sehol sem találok.Mindenhol bőven drágább.

2012. nov. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
itt: [link]
2012. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. nov. 2. 15:54
 3/4 sZeReNcS ***** válasza:

Tessék kikerestem egyet neked, de a google a barátod.

[link]

Igen, lehet ,hogy olcsó, de viszont az ilyen üzletekkel vigyázni kell. Ha megnézed ennek az oldalnak a vásárlási tájékoztatóját akkor láthatod, hogy külső magánembertől szerzik a termékeket, több mint biztos ,hogy külföldről, és itthon használt termékként értékesítik. Vásárlás előtt mindenképp érdeklődni kell náluk, hogy az általad választott termék TÉNYLEGESEN kártyafüggetlen, rendelkezik magyar nyelvvel, a dobozban tényleg ott lesznek a gyári tartozékok. Ugyanis ezekkel szoktak szórakozni. Kisbetűkkel valahova oda van az is írva ,hogy az árváltoztatás jogát fenntartják, ugyan nem tűnik fontosnak, de az árat is mindig le kell kérdezni. Remélem segítettem.

2012. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt válogass a legmegfelelőbb ajánlatok közül.

2012. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!